Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem gondoljátok hogy a smink...

Nem gondoljátok hogy a smink (ezt persze nem egy szemceruzára értem, hanem korrektor, alapozó, púder stb) becsapás valahol?

Figyelt kérdés
Én is lány(18/L) vagyok,és szemceruzát,korrektort,alapozót és púdert használok(zsíros a bőrőm,azért kell a púder is),néha halvány rúzst,de megszokott fordulni a fejemben hogy ezzel lehet úgymond "átverem az embereket,fiúkat...

2016. szept. 10. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

meg főleg csalódás is


tudod amikor meglátsz valakit fb-n, full smink, kis képkorrekció stb, akkor a talinál azt is várod el, hogy úgy néz ki, hisz ezt láttad


és amikor nem így jelenik meg, igen csalódott lesz az ember

2016. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

Becsapasnak nem mondanam mivel latszik ha ha valakin smink van, nem allitod be ugy magad mintha termesztes szepseg lennel.


En ferfi vagyok, jobban szeretem ha egy no max szempillaspiralt hasznal vagy minimalis szinezot, a nagyon sminkelt nok olyan hatast keltenek mint a muanyag modellek a ruhaboltok kirakataiban.


Smink nelkul sokkal vonzobb egy no meg akkor is ha akar zsiros a bore vagy pattanasos vagy barmi. A sminek tokeletesitott kulso hiaba nagyon esztetikus, annyira termeszetellenes hogy nem vonzo.

2016. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
De az. De segít.
2016. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom. Mert akkor ennyi erővel mondhatjuk azt, hogy az előnyös frizura is átverés. Vagy a melltartó. Mert lehet, hogy kisebb a cicid, vagy lóg. Meg a láb borotválása is. Minek, hisz átverés, mindenki tudja, hogy szőrös. Vagy az izzadásgátló. Elhiteted, hogy nem vagy büdös, amikor igenis megizzadsz.
2016. szept. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

16 éves lányként pont így gondolom. Nekem se esne jól, ha egy fiú műanyag kockahasat csinálna magának mert az póló alatt úgyis milyen szexi (fbn káttam h már ilyen is van:s), udvarolgatna, aztán amikor már stabil a kapcsolatunk kiderülne, hogy bocs, vicc volt. Rosszul esne,mintha nem bízna bennem, hogy enélkül nem szeretném, vagy külsőre hajtó kis k.urvának nézne, vagy valami.

Mivel ezt így nem tartanám fernek, szerintem fordítva is átverés, ezért hétköznap max spirált, ESETLEG szemceruzát használok, hadd ne érezzék magukat hülyítve a fiúk.

(Buliban, alkalomkor persze más kérdés.)

2016. szept. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Smink nelkul sokkal vonzobb egy no meg akkor is ha akar zsiros a bore vagy pattanasos vagy barmi."

ezt még ha nagyon nehezen sikerül is elhinni, akkor is majdhogynem egyedül vagy ezzel.

én a 4es válaszolóval értek egyet. ennyi erővel max fürödj, de ne borotválkozz, ne moss hajat, meg úgy lényegében ne is törődj a küldőssel, mert akkor már nem vagy természetes. persze ez így durván hangzik, de kb ezt mondod te is. mert most akkor hol a határ? mi az amit még lehet használni, és mi az amit nem? néhány ember eldönti, hogy neki mi nem fér már bele, és minden más azon túl már átverés? az én barátomnak pl tetszik a smink, és nem tetszenek neki a pattanásos lányok. kíváncsi lennék egyébként, hogy hányan mennek oda valójában a ragyás bőrű lányhoz, mert az mennyivel vonzóbb, mint egy normálisan kisminkelt lány.

ha nem hülye valaki, akkor látja hogy smink van egy lányon. azt is sejtheti mindenki, hogy facebookra vagy bárhova amilyen képeket feltöltenek, az nyilván a legelőnyösebb, feljavított verzió. fiúknál, lányoknál is.

az egyedüli, amire még valamennyire rámondható lenne, hogy átverés, az az, ha egy tényleg nagyon gyulladt pattanásos lány 5 féle termékkel elrejti a rusnyaságokat magán. de hülye lenne nem megtenni, ha van rá lehetősége. valószínűleg ha a tükörbe néz, nem arra gondol, hogy jaaaj de szép a pattanásos bőröm, milyen jó természetesnek lenni.

de ha egy normál lány sminkel, ott azért nem érhet olyan nagy meglepetés...

nekem nincs bajom vele ha sminkel valaki, azzal se ha nem. de ami az ilyen kérdéseknél megy, azt kissé álszenteskedésnek érzem...

2016. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem becsapásnak mondanám. Inkább fölösleges idő -és pénzpazarlás. Kivéve, ha mondjunk tényleg valami funkciója van, tehát ha pl. színházi sminkről van szó.
2016. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

"ezt még ha nagyon nehezen sikerül is elhinni, akkor is majdhogynem egyedül vagy ezzel. "


Egyaltalan nem. Pl egyik munkatarsamnak, haveromnak, rokonomnak sincs agyon sminkelt felesege. A muanyag kinezeto noket farokmelegitonek hasznaljak, felesegul nem veszik oket.

2016. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Amíg akármit is melegítesz vele, addig a véleményed elég vicces.
2016. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Én nem mások miatt sminkelek, hanem magam miatt, így nem érzem becsapásnak.
2016. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!