Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak én tartom ezt a sminket...

Csak én tartom ezt a sminket soknak középiskolába?

Figyelt kérdés
Alapozó, korrektor, púder, pirosító, bronzosító, tusvonal, szempillaspirál, vörös rúzs. Néhány osztálytársam ezeket viseli minden nap. Nem fogom őket elítélni ezért, de csak én tartom ezt soknak? A tusvonal még elfogadható lenne, de hogy tudnak minden nap egy vastag fekete vonalat húzni a szemükre? És a vörös rúzs nem túlzás kissé? Én csak alkalmakra használnám. Hétköznapokra valami visszafogottabb szín lenne a jobb szerintem. A bronzosítónak pedig nem látom sok értelmét, én mindig csak egy barna csíkot látok az arcuk oldalán, és nem veszem észre, hogy feldobná a sminkjüket. És hogy van reggelente ennyi idejük mindezekre? :D

2016. szept. 11. 16:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Van,aki csak sminkbe érzi jól magát,és van,akinek a bőrhibák miatt szüksége van rá.Nyilván gáz,ha nagyon feltűnő,4 kg vakolat van az emberen.Tus az most nagyon divat lett,nyilván azért viselik.Igen,a piros rúzs szerintem is túlzás hétköznapokra.
2016. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%
Rajtam ezek szoktak lenni: bb krém, korrektor, púder, szempillaspirál, nude szemhéjpúder, nude rúzs. Így természetes és nem feltűnő a sminkem. Szerintem a tusvonal elfogadható szemhéjpúder helyett, de a vörös rúzs.. főleg a tussal meg a pirosítóval.. hát eléggé k****s... Én akkor festeném így ki magam (mármint ilyen sok mindennel meg erősen) ha bálba mennék vagy ilyesmi. Na mindegy.. hát van akinek ez tetszik..
2016. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
Nyilván mindenki azért használ valamit, mert úgy érzi szépnek magát, a te véleményedtől függetlenül is, úgyhogy fölösleges is az ilyesmit megkérdőjelezni. És nyilván felkel annyival korábban, hogy kisminkelje magát, nem olyan nagy dolog lol.
2016. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, kísérleteznek.


Én egy otthonülő könyvmoly voltam, semmi pia, cigi, buli soha, de így néztem ki.


[link]


Konkrétan ezt a képet használtam, lemásoltam egy az egyben. Erős, fekete szemsmink, piros rúzs. A hajam nem is vörös volt, inkább piros.

2016. szept. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem igenis sok egy középiskolásnak. Hol vannak ezeknek a lányoknak a szüleik? Miért nem foglalkoznak ezzel? Ezeknek a lányok fognak később úgy kinézni mint a saját öreganyjuk, mert tönkreteszik a bőrüket mindenféle sz@rral. Meg amúgy is ez az összkép erősen k@rvás, a tanárok hogy nem szólnak érte?
2016. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok. Ha jól sminkelnek, akkor kevés smink is tud borzalmasan rosszul állni, legalább felnőtt korukra megtanulnak, ha jól, akkor meg észre sem venni, hogy ennyi minden van rajtuk. Plusz tini korban a problémás bőr sokaknak okoz önbizalomhiányt, én 13-16 évesen alapozó, korrketor, púder nélkül nem mentem volna utcára, most 20 vagyok, normalizálódott a bőröm, már csak korrektort használok. Fekete tusvonalat kb. minden fiatal lány ismerősöm szokott használni, a vörös rúzs is jó hétköznapokra.
2016. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Szörnyű hogy más ember ezt elfogadhatónak tartja-.-" kísérleteznek?? Ja.. de nem k****s sminkkel kéne kísérletezni. Engem már rég kihajítottak volna az iskolából... Kísérletezés az, ha mondjuk próbálgatja melyik szempillaspirál a jobb, vagy hogy milyen színű szemhéjpúdert használjon, de nem ez.. egy 14-15 éves lánynak hát gratulálok;)
2016. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert te eldöntötted, hogy neked mi a kísérletezés definíciója, nem lesz tény.


A legtöbb ilyen gyerek lenyugszik, én is nude sminket használok manapság. Nem leszek valaki qrva a sminktől.

2016. szept. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
13%
Én mondtam olyat, hogy azok már tinikorukban erősen sminkelnek már biztosan k****k? Nem. Akkor? Csak szerintem nem így kéne "kisérletezgetni". 14 vagyok és sose gondoltam arra, hogy agyon bronzosítva/ pirosítva, vörös rúzzsal, vastag fekete tussal menjek el ISKOLÁBA. Tudod kiket látok ilyen sminkben? Igen, a cig@nyokat.. A suliba amúgy is tanulni megy az ember, nem kiöltözni, mondjuk.. Nem hiszem, hogy a divatmagazinokon kívül ölvas e mást... És akinek ezt hagyja az anyja, az se sok jót sejtet... Részemről ennyi.
2016. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
*azok, akik tinikorukban
2016. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!