Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körömlakkok és egyebek?

Körömlakkok és egyebek?

Figyelt kérdés

Már régóta keresem őket, de nem tudom sehol sem megtalálni a nevüket, és hogy hol lehet őket beszerezni. Az alábbi videóban (1:52-kor azok a nyil féle minták, 2:40-kor az az ecset féleség amivel mintákat visz fel a körömre, 3:03-kor azok a minták azzal a kis tábla féleséggel amin fest is, 4:48-kor szintén az efféle mintázatok, 5:04-kor valamit felken az ujjára amit csak lehúz róla és vele együtt lejön az oda tapadt körömlakk is, 5:15-kor a kész körömre felvisz egy másik körömlakkot amitől szép fényes lesz a körme és kihoz minden színt belőle, 5:53-kor egy táblán szintén minták vannak ahova egy pecsét féleséget rányom és a mintázat rátapad arra majd felviszi a körömre, 5:55-kor pedig egy körömlakkal áthúzza a bőr felületén amellyel eltávolítja a feleslegesen rátapadt körömlakkot a bőrről) ezeknek a nevét szeretném megtudni, és hogy esetleg milyen oldalon rendelhetőek, vagy hol lehet őket beszerezni. előre is köszönöm a válaszokat.

Videó:

https://www.youtube.com/watch?v=qfzwaXQlcUU


2016. szept. 13. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

1:52: köröm sablon matrica [link]

2:40: pontozótű csak hajlított a feje [link]

3:03: nyomdalemez [link]

Ehhez kell nyomda és nyomdázólakk is

4:48 szintén sablon, csak más mintázat

5:04: pell off liquid , lehúzható ragasztó [link]

5:15: Nekem inkább mattító lakknak tűnik. De mindenképp fedőlakk, ha fényeset akarsz, akkor olyat

5:53 ez a nyomdázó

5:55 az csak körömlakklemosó. Ecsettel törli le a maradékot.


Szerintem érdemes lenne MAGYAR körmös blogokat olvasgatnod. Ott sokkal több segítséget találsz ezekhez.

2016. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
okés köszi, és azt még tudod, hogy 02:05-nél, amikor azokat a tulipánokat csinálja, az micsoda?
2016. okt. 24. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!