Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bh cosmetics vagy makeup...

Bh cosmetics vagy makeup revolution?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni egy uj palettat szalagavatoig, mivel nincsenek ilyen melegebb rozsaszines szineim, es valami ilyesmi sminkben gondolkoztam (meg persze mar regota akarok egy ilyen jellegu palettat). Eloszor a theBalmtol akartam rendelni egyet, de barmilyen elvetemult is vagyok ha sminkelesrol van szo, meg nekem is sok volt az a 13.000 Ft 9 szinert. A bh-tol a 26 color shadow blush combo palettat neztem ki. Eddig csak jot olvastam rola, de felek hogy megis csalodas lesz (nem mindegyik szin pigmentalt, valamelyik porzik stb.) A makeup revolution nekem valamiert eleve nem szimpatikus, mivel en mindegyik palettajaval kapcsolatban azt vettem eszre, hogy van kb 2-3 par szin, ami kb tok ugyanaz, csak nem egymas mellett vagy kozeleben vannak elhelyezve. Viszont ugy gondolom ha jo minosegu, talan ennyi belefer. Nektek mi a velemenyetek a bh cosmeticsrol es errol az adott palettarol? Valakinek valamilyen tapasztalat? Makeup revolutionnel hogy alltok?:)

2016. szept. 14. 19:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!