Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan ferőtlenítsem a fültágí...

Hogyan ferőtlenítsem a fültágítót, ez így jó lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok?

Az imént vettem használtan fültágítót, fémet és műanyagot (nem szilikon). És azt szeretném kérdezni hogyha felforralok vizet, abba beleteszem, és utánna alkohollal áttörlöm úgy jó lesz? Nem fog elolvadni fél perctől a műanyag? (a másik ami van, az fém, az gondolom nem fog xdddd)



#fültágító #ferőtlenítés
2016. szept. 14. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A műanyag lehet el fog deformálódni. Szerintem elég az alkohol. Gyógyszertárban lehet kapni erősebbeket (ha jól tudom talán 100%-osat is).
2016. szept. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hipóba is áztathatod, de vannak speciális fertőtlenítők amik mindent lenyomnak a HIV- től kezdve a májgyulladás, stb... Gyógyászati boltokban keresd.
2016. szept. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!