Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vilagos alapozora lenne...

Boglarka97 kérdése:

Vilagos alapozora lenne szuksegem, tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon sokfele alapozom van de mind sotetek. Rimmel lasting010, (pumpas meg a kremes is megvan ) de nagyon sotetek catrice alapozoi is sotetek nekem, de nem nagyon akarok venni 5000-6000 korul nmar hanem alatta. Ismertek valamit ami jo lenne? Igazabol erzekeny a borom, nem zsiros nem szaraz, es nagyon vilagos szinte feher. Akar drogerias akar nem, barmit irhattok😊

2016. szept. 18. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

A rimmelnek vannak világos árnyalatai.

Vagy Ehhstismink (nem tudom hogy kell leirni:'D) szóval neki van egy alapozó világosítós videója (ezt mindjárt belinkelem). Ehhez neten lehet rendelni egy világosító alapozót.

Vagy keverd össze a sötét alapozóidat arckrémmel. Nem lesz olyan jó a fedése, de világosabb lesz. Vagy vegyél Alverde alapozó világosítót.

Sok sikert :D

2016. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előbb említett videó pedig: [link]
2016. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen olcsón nem nagyon. MAC-nek sok jó van. Vagy tényleg világosítod.
2016. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az Essence új camouflage alapozó 010-es színe nagyon világos, pedig a karomon kipróbálva a boltban jónak tűnt, nem is tudom használni.


A NYC Natural Matte alapozó 001 nagyon nagyon világos, már már fehér.


Amin meglepődtem az Orfilame alapozóknak van nagyon világos színe, a Matt Velvet és a The One Everlastingoknál a Porcelain hullafehér és még a Vanilla is.

2016. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
L'Oréal Infallible 24h Matt nevű alapozónak nézd meg a 10-es számú Porcelain árnyalatát, még nekem is elég fehér. 4000 Ft körül van.
2016. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én egy Miss Sporty Mission Correction-nevű alapozót szoktam használni, és ez kb.1300 forint volt. Használok még egy Lora Liquid Foundation nevű alapozót is. Ennek az ára kb. 400/500 forint. A Miss Sporty az pumpás és 27.3 ml, a Lora pedig krém és az 35 ml
2016. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!