Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok olyan férfi parfümöke...

Tudnátok olyan férfi parfümöket, izzadság gátló spray-ket mondani, amelyeknek erős, intenzív illatuk van, és erősen izzadás gátlóak?

Figyelt kérdés

A húszas éveiben járó fiatalember vagyok. Nem vagyok valami vékony estalkatú, de ettől függetlenül a kelleténél jobban izzadok. és mostanában egyre erőteljesebb szagú az izzadtságom is. Sokszor érzem, hogy némely férfiak után egész kis illatfelhő úszik, annyira beillatosítják magukat. Sosem voltam ennek a híve, de sajnos akármennyit is próbálok magamra sprézni, mindig ugyanolyan marad a szagom. Az ismerőseim magukra spréznek, és megmarad az illatuk. Én magamra sprézek 3x annyit, és 1 perc múlva már nem is érezni. Illetve hiába írják rá, hogy 48 órás védelem, meg hogy mennyire tökéletesen izzadtsággátló hatásúak. Én akkor is izzadok. És nem tudok mit tenni, ezért szeretném, ha ti mondanátok olyan dezodorokat, parfümöket, akármiket, amelyeknek nagyon nagyon erős illatuk van. Az én eddig használt dezodoraim nem váltak be. Amiket használtam:


- Oriflame: Ultimate

- Avon: OnDuty (48h protection)


Megjegyzem, mindkettőnek iszonyat finom illata van, én magam is nagyon szívesen használtam őket, és még ezek váltak be eddig a legjobban, pedig már sok dezodort kipróbáltam. Mindenkinek csak ajánlani tudom őket. De szívesen kipróbálnék ezeknél erősebbeket is.


Sem a Dove, sem a Rexona, sem a Nivea nem vált be. A Playboy még valamennyire bevált, de elég gyenge volt az illata. Mind az Oriflames, mint az Avonos jobb volt ezeknél, de sajnos ezeket is gyengének találom.


2016. szept. 19. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:

. [link]

Szia!NEm fiú vagyok,de unokatesóm is haszonlóan van.Ő az axe-t szereti most nagyon.Régen voltak azok a zöld külsejüek.Azoknak hihetetlen jó illata volt,nem tudom lehet-e még kapni

2016. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt nem írtad, hogyan használod...mert nem mindegy.

Egyébként pedig vegyél egy semleges illatú deo stiftet, azzal kend be magad, utána lehet illatosítani. A parfüm nem izzadásgátló, csak illatosít.

2016. szept. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha erősen izzadékony vagy, akkor első lépésben szabadulj meg a hónaljszőrtől. Úgy 3 naponta. Este a borotválkozás után kend be nivea silver deoval, reggel még egszer deoval, majd napközben a silver stiftes változatával ha gond lenne. Ez csak az izzadás része, ha illatot is akarsz magadnak akkor kicsit a zsebedbe kell nyúlni, és nem avonos meg alsópolcos gagyit venni, amiből annyit kell magadra fújnod hogy végeredményben ott vagy mintha egy normálisat vettél volna.

Itt is válasszuk el az alkalmakat, ha csajozni szeretnél vele akkor paco rabbane black xs, carolina herrera 212 vip, police to be, dsquared he wood, chanel allure, armani code.

Ha elegánsan kell megjelenned akkor bleu de chanel, bvlgari men extreme, ralph lauren polo blue stb...

2016. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gyula1971 ***** válasza:
Brut izzadásgátló stift, ha még kapható nálunk. Külföldön van.
2016. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Erős izzadtsággátlóval nem tudom bekenni magam, mert az kiszárítja a hónomon a bőrt, mi érzékeny. Pl. emlékszem, hogy magát az Old Spice dezodort régebben azért nem is tudtam használni, mert nagyon száraz lett tőle a hónom. Meg nem is bírta, már nem tudom miért, de emlékszem, hogy abba kellett hagynom. Iagz, az már em most volt.


A dezodort úgy használom, hogy először ráfújom a csupasz hónomra (meg van borotválva), aztán felhúzok egy pólót, és utána is ráfújok a ruhára, de jól, nem csak kicsit, és elöl is meg hátul is. Ja, és nem csak a hónomnak van izzadtságszaga. Nagyon szoktam izzadni, szó szerint iszonyatosan, van, hogy az egész nadrágom csurom víz, gyakorlatilag szétizzadom. ugyancsak a hátam is nagyon izzad. ÉS akkor mire hazaérek, nem csak a hónom, hanem kis mértékben mindenhol büdös. A lábszáram csak nem kenhetem be izzadtsággátlóval. Volt, maikor jól bespréztam a hónom, és mikor visszajöttem gyaloglásból, gyakorlatilag tök büdös volt a hónom. Egyszerűen SEMMIT sem ért. Elment az illata. Más férfi meg 3 méterről illatozik!

2016. szept. 20. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor viszont menj orvoshoz, vizsgálják ki, mitől izzadsz ennyire.
2016. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha izzadsz, és ugy általában nem használnak az izzadásgátlók akkor sjánlom hogy bemész a gyógyszertárba és kérsz egy gyógyszertári izzadásgátlót neve.:(Solutio antisudorica)) nem drága 400-700 ft és ez fürdés után használandó. Emelett dezodort használhatsz ha illatos akarsz lenni, de a hónaljadra ne fújd.
2016. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De az izzadás egészséges nem? Én úgy hallottam, hogy a szervezet egy csomó méreganyagot kiizzad, meg alapból is jót tesz. Van külön izzadtságkúra is vagy micsoda.
2016. szept. 20. 21:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Egészséges, de te már kórosan izzadsz...az meg nem egészséges.
2016. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gyula1971 ***** válasza:

Lehet gyógyszer mellékhatás is. Allergia és hangulatjavító gyógyszerek olykor hőhullámot okoznak.

Én érzem sokszor, ilyenkor csökkenteni kell az adagot.

Sokszor fülledt időben törölközővel a nyakba tudok dolgozni a kertbe, állandóan törölgetnem kell magam.

2016. szept. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!