Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítenének kérlek, hogy...

Segítenének kérlek, hogy melyik termékeket vegyem meg?

Figyelt kérdés

1. [link]


Itt 3 az egyben termékről van szó. Egybe van a púder, az alapozó és a púder


2. [link]


innen a 2.egy alapozó, a 3. egy korrektor és a 4. egy púder.


Melyiket vegyem meg?



2016. szept. 21. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:

A 3 az 1-ben termékek sose olyan jók. Általában olyan, mint egy púder, vagy mint egy nagyon sűrű krémes alapozó.

Ha külön van mindegyik, azért is jó, mert lehet, hogy csak éppen púdert szeretnél használni, és nem akarsz alá alapozót. Jobban kihasználható.

A 3 az 1-ben akkor jó választás, ha egyébként van külön is mindened, csak szeretnél egy ilyet is.

2016. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincs külön semmim :) azért is tettem fel a kérdést. Mert árban kb ugyanannyiba jön ki, picit lehet drágább ha külön-külön veszem
2016. szept. 21. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az elsőt venném meg.
2016. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De ez hogy megy? Hogy lehet egyben korrektor, ha a korrektornak erősebb fedésűnek és eggyel világosabbnak, esetleg más árnyalatúnak kell lennie, mint az alapozónak?


Jobban jársz, ha külön veszed meg. A második képtől kirázott a hideg.

2016. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó: miért rázott ki a hideg? :DDD
2016. szept. 21. 16:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Elképzeltem, hogy az arcomra kell kenni a ColorTrend márkából akármit.


Nem azért, nem vagyok Avon ellenes, rengeteg pakolásom van, de alapozót nem rendelnék katalógusból.

2016. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
miért?
2016. szept. 21. 22:26
 8/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem a color trend termekek nem tul jo minoseguek, egyszer kenyszerusegbol kiprobaltam, mintha semmi nem lett volna rajtam 1 ora utan. Masreszt nem biztos hogy a szinarnyalat passzolni fog a borodhoz, szerintem erre gondolt az elottem valaszolo, hogy nem rendelne katalogusbol (mondjuk en sem kockaztatnam). Nem tudom mennyi idos vagy es merre laksz, de en azt tanacsolom gyujts meg hozza egy kicsit es vegyel jobb markat, meleg szivvel ajanlom peldaul a Pupa-t, sok fele sminktermeket hasznalok, de azzal mindig elegedett voltam es az ara sem horribilis. A hozzad passzolo szin kivalasztasaban pedig segitenek az eladok :)
2016. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!