Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A gél lakk tönkre tette a...

A gél lakk tönkre tette a körmömet teljesen, mit tegyek, hogy újra egeszseges legyen?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm ingyen megcsinálta nekem, gyakorolt a vizsgájára.szèp lett meg minden, de a kormom teljesen tonkre ment. Irtó puha, meghajlik folyton. Nagyon elkeseredtem. Regen mindig eros hosszu kormom volt. Azota ici pici.

Kerlek segitsetek.



2016. szept. 23. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gel lakk ha jól csinálják egyáltalán nem károsítja a körmöt. Ha a barátnőd a teljes körömlemezedet szétreszelte, akkor meg kell várnod, amíg a sérült rész lenő (sok idobe telik), vagy keress egy jó körmöst, aki zselével szépen meg tidja erősíteni a körmödet.
2016. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a géllakk tette tönkre a körmöd, hanem a barátnőd. Ha teljesen lenőtt, akkor ugyanolyan lesz, mint előtte.
2016. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hat en soha tobbet nem akarok.... a bal kezem meg elmegy, de a jobb kezemen irto gyenge. Meghajlik.

Egyszeru pelda: sok a pattanasom kiakartam nyomkodni, de nem tudtam, mert visszahajlott a kormom, hat komolyan ez nevetseges.

2016. szept. 23. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó körmös nem teszi tönkre a körmöd, csak a felületet mattítja, de nem vèkonyítja el a körömlemezt. A barátnőd még kezdő, nincs meg a rutinja. Ne írd le a szakmát egy rossz rapasztalat miatt.
2016. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem írom le, hiszen valakinek ez a munkája!:)

Csak nekem volt egy rossz tapasztalatom, es volt szep egeszseges körmöm ès most már nincs. Ès szeretnèm vissza a règit amikor mèg nem volt szuksegem rá:(.

2016. szept. 23. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Visszakapod, csak meg kell várni, hogy lenőjön.
2016. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!