Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ricinus olaj használata hajra?

Ricinus olaj használata hajra?

Figyelt kérdés
Ha a ricinus olajat a balzsamomhoz keverem hozzá, akkor úgy is hatásos lesz? Vagy valami máshoz kell hozzáönteni?

2016. szept. 25. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten hatásos lesz, de én inkább külön használnám a kettőt, mert csak úgy van értelme.

Szerintem a ricinusolajat hígítsd vízzel, vagy készíts belőle pakolást (kókuszolaj, argánolaj, ricinusolaj, tojás) és kend fel a bevizezett hajadra. Zárd le folpackkal+törülközővel, várj 2-3 órát (a legjobb ha egy egész éjszakát vársz), majd vedd le a cuccokat és mosd meg a hajadat. Nehéz lesz kimosni, mert a ricinusolaj kegyetlen egy dolog, de megéri. Ha nagyon nem megy a kimosás, akkor használj almaecetes vizet. ;-)

De lehet balzsamot is készíteni. Akkor csak ricinusolajat és argánolajat kenj a hajad végére. :-)

2016. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jobb ha magában használod, vagy olívaolajos tojásos ricinusolajos pakolásnak :D kegyetlen nehéz kimosni tényleg!!:/ én ezért hagytam abba nwm is vártam meg h használt e..
2016. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!