Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért lett divat a fiatalok...

Miért lett divat a fiatalok körében az SZTK-keretes szemüveg?

Figyelt kérdés
Ki hitette el velük, hogy jól néz ki, amikor baromi ronda?
2016. okt. 7. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan szeretik a retró stílust. Bár eddig még nem láttam egy fiatalon sem.
2016. okt. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fekete keretesre gondolsz? Már vagy 2014 óta divat... de nem mindegyik csúnya belőle sőt egy két jó is van
2016. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van, akinek megy az arcához, egyéniségéhez. Ráadásul a multifokális lencséhez - szerintem - még jobb is.
2016. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
The Big Bang Theory... divat lett újra a sorozat miatt.
2016. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Bár pár hónap eltelt a kérdés kiírása óta, gondoltam azért válaszolok, mivel nekem is ilyen szemüvegem van két éve. Mindenkinek megvan a saját stílusa, véleménye arról hogy kinek mi a ronda. Viszont vannak olyan esetek, amikor az ember azért választ bizonyos formájú/nagyságú szemüvegkeretet, hogy minnél kényelmesebben tudjon dolgozni. Ha már szemüveges hiába van egy divatos keret, ha csak a keretet látja, nem biztos hogy tud dolgozni, sőt tovább is ronthatja a szemet, ha valaki nagyon peches.

Szerintem is eléggé gáz, hogy nagyon sokan divatból hordanak ilyen szemüveget, megveszik több 10 ezerért addig, amíg ki nem megy a divatból és a divat idejéig okosnak akarnak látszani. (lásd: Family Guy, Peter szemüvegvásárlásnál látta, hogy minnél nagyobb a szemüveg annál okosabbnak látszik)

Nekem azért van ilyen szemüvegem például, mert nagyon irritált hogy a kisebb keretes szemüvegem zavart a látásban, napi 10 órát rajzlap felett és grafikai programok előtt így dolgozni elég rossz. És igazából enyhén teszek rá, hogy ki mit gondol, mert a szemüvegem hozzánőtt a stílusomhoz, és eddig ez a fajta keret áll a legjobban (eddig ez az 5. szemüvegem már). Bocsi az esetleges OFFok miatt.

2017. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!