Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Hogy érzitek magatokat...

Lányok! Hogy érzitek magatokat, amikor láttok egy nem kisminkelt lányt és össze se lehet veletek hasonlítani, annyival szebb?

Figyelt kérdés
2016. okt. 14. 15:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek, kedves lányok, de hányingerek vagytok. Milyen lenne ha én férfiként látnék egy jóképű férfit, majd belül irigykedve marna az ideg hogy miért nem nézek ki ilyen jól? Szánalmas.
2016. okt. 14. 17:56
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a saját dolga, hogy mit érez, mikor meglát egy tőle szebb nőt/férfit. Ezért kár bárkit is leszánalmasozni, lenézni. Ez önbizalomhiányos nőknél/férfiaknál fordul elő, arról pedig senkisem tehet ha lelkileg sérült.
2016. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%
Te vagy a szanalom tudod, hogy kivancsi vagy az emberek velemenyere, de csak a magadera es a veled azonso velemenyu emberekere adsz.. gondolkozzal el mielott kiirsz ilyet, es ne itelkezz mas felett szanalmas fereg.
2016. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#13 Az általan leírt dolgok nem ítéletek, hanem puszta tények, ha téged ez kiborít mert hasonlóan viselkedsz, attól még lehetek ennek én az oka. Jajj, ez így kicsit sem logikus. :S
2016. okt. 14. 18:29
 15/21 anonim ***** válasza:
91%
Te maga vagy a logika... mindenkinek más a véleménye/érzése, de ettől még nem szánalmasozzuk le a másik elképzeléseit. Ha nem tetszik és te másképp gondolkodsz a dologról az a te bajod, de ettől még a többit nem hányingerezzük le csak azért mert ő a saját véleményét/érzését mondja el.
2016. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit nem talaltal logikusnak abban amit leirtam, biztos nagy gondok lehetnek a fejedben :)
2016. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
9%

nincs ilyen, mert tudom h én vagyok a legszebb :D

na jó nem de számomra igen

nem irigykedek (smink nélkül is állítólag szép vagyok, kevés sminkkel még jobb :D)

amit a kérdésben írtál, hogy szebb, oylat nem szoktam érezni sose :)

2016. okt. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%

nem találkoztam még olyannal, aki smink nélkül összehasonlíthatatlanul szebb lett volna nálam. ha látnék is ilyet, nem hiszem hogy különösebben eszembe jutna valami róla. inkább más lányok sminkjét, ruháját szoktam megnézni, hátha látok valami olyat ami tetszik és ötletet ad.

inkább ha neten látok képeket színésznőkről, modellekről stb (tehát nem csak elhalad mellettem, és egy perc múlva nem is emlékszem rá hogy nézett ki), akkor gondolok rá, hogy bárcsak én is így vagy úgy néznék ki. de különösebben ez sem foglalkoztat, mert úgyse tudok mit tenni. ami aktívan foglalkoztat, az az hogy magamhoz képest nézhetnék ki jobban.

te meg egy p öcsfejnek tűnsz, már nem azért. most biztosan kielégültnek érzed magad, amiért leszánalmasozhattál és leugathattál másokat.

2016. okt. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Utolsó: Egyetértek mindenben!
2016. okt. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
mindenki máshogy szép. én magamat szépnek tartom smink nélkül, meg sminkkel is, de az egy teljesen más megjelenésem. ez pont olyan, mint az, hogy egy növény, meg egy épített környezet teljesen más, de mindkettő lehet tetszetős. Kant szerint szép az, ami érdek nélkül tetszik. innentől kezdve nem hiszek abban, hogy vmi vmihez képest összehasonlíthatatlanul szép, és ugyanolyan dologrl van szó, pl. két emberről. de nyilván egy égboltot, meg egy filmet nem lehet összehasonlítani, pedig mindkettő lehet szép. úgyhogy egy kalap fos ez a kérdés, és rohadj meg.
2016. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!