Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jobb, vagy bal fülembe lövesse...

Jobb, vagy bal fülembe lövessek fülbevalót? (porcba szeretném)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy teljesen mindegy, hogy melyikbe szeretném a fülbevalót, de tudom, hogy a fiúknak általában a jobb vagy a bal fülükben van fülbevaló (nem tudom pontosan, h melyikben). Ha lány vagyok és porcba szeretnék fülbevalót, akkor melyik oldalra csináltassam? Azt vettem észre, hogy általában a jobb fülben van. Én viszont a balba szeretném:) Lehet oda is? Nincs erre is egy "szabály" mint a pasiknál?

Bocsi a hülye megfogalmazásért:) És rendes válaszokat légyszi!


2010. ápr. 25. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehol sincs szabály, mindenki oda csináltat ahova akar, vagyis hát mérd fel hol állna jobban. Mindenkinek van egy jobbik profilja... az enyém a bal oldal, én abban hordom a fülbevalómat (mert csak egyet szoktam).

26L

2010. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sziaa!:D

énis akarok csináltatni,és én a jobb fülembe fogom:D

2010. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de akkor szerintetek melyikbe tetessem, ha lány vagyok?:D

:)

2010. ápr. 25. 21:36
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

sokmindentől függ. pl ha oldalra fésülö melyik oldalra fésülöd a hajad? akkor a másikba. ha van már pirszinged az arcodon akkor melyik oldalon és mennyi? ha csak egy akkor mehet ugyanabba, ha több akkor inkább a másikba.

Ha egyik se akkor azt nézd h melyik oldaladon alszol többet...na a másikba tetess. Én egy három hónapig nembirtam ráfeküdni, bár én magamnak szúrtam ugyhogy nmtudom ha löveted milyen...

2010. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!