Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lövessek magamnak...

Hogyan lövessek magamnak fülbevalót?

Figyelt kérdés
Már elmentem a kozmetikába ahol már 2x-szer lövettem fülbevalót két külön helyre de mind a kettő begyulladt meg görcsös lett. Plusz még elég drága is volt. Otthon fülbevalóval átszurtam a fülemet 3 különböző hejen de ebböl kettő begyulladt pedig ugyanúgy csináltam mindegyiket. Azóta már egy év eltelt és még görcs sincs benne . De szeretnék más módszert is kipróbálni aki szúrt már magának azt kérem hogy segítsen. Előre is köszi. Csak értelmes válaszokat várok!
2011. aug. 24. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
nem azért gyullad be a füled mert rosszul lövik be a kozmetikában, hanem mert utána nem ápolod, nem tartod tisztán rendesen
2011. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehogynem minden nap lefertőtlenítettem és mégis begyulladt! De am nem csak nekem gyulladt be hanem a barátnőimnek is.
2011. aug. 24. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egyet szúrtam magamnak, de nem porcba. Először is fogtam egy tűt, nem túl vékonyat, nem túl vastagot, lefertőtlenítettem. Jeget nyomtam a szúrni kívánt helyhez, sokáig, szinte már semmit nem éreztem. A fülem mögé parafadugót tettem, és egy határozott mozdulattal átszúrtam, egy kicsit bent hagytam, és ment is bele az új fülbevaló. Semmi baja. De másnak inkább nem ajánlom, hogy csinálja meg, én sem fogok többet.
2011. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Megkérdezhetem hogy miért nem fogsz többet és h miért nem ajánlod?
2011. aug. 26. 10:53
 5/5 anonim válasza:
szerintem ne magadnak lőd ki.. :) nekem már 4 van és még egyik se gyulladt be:)
2013. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!