Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehetek szemüvegben, is szép...

Lehetek szemüvegben, is szép és menő csaj?

Figyelt kérdés
A testsúlyom normális, sötétszőke hullámos és dús hajamvan. Sminkelni nem szoktam magam .
2016. okt. 24. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehetsz. Van, akinek direkt jól áll a szemüveg.

Manapság meg már olyan sokféle keret van, hogy biztosan találsz olyat, ami pont hozzád illik.

2016. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan stílusú szemüveget választasz ami megy az arcodhoz, mert vannak olyan emberek akiknek a vastag keretes divatos szemüvegek nem állnak jól, de vannak akiknek a vékony keretes nem áll jól. A szemüveg meg alapból öltöztet, feldobja az ember megjelenését. Én kisgyerek korom óta szemüveges vagyok, bár amikor kontakt lencsére váltottam részben a munkám miatt, mert a szemüvegem gyakran bepárásodott és abba konyhán dolgozni szinte lehetetlen normálisan, akkor szinte teljesen furcsának éreztem. Most már szinte kontakt lencse sem kell mert sokat dolgoztam szemüveg és lencse nélkül és elég jól ment. Vezetéshez külön fényre sötétedő szemem van hogy az erős napfény ne zavarjon, meg ha alkalmi helyre megyek oda inkább szemüveget veszek. A kontakt lencsét akkor használom ha túrázni megyünk és akkor sima napszemüveget hordok ami ha esetleg megsérül nem akkora kár érte.
2016. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 cecee válasza:
Nekem pl jobban tetszenek a szemuveges csajok. :D
2016. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
lehetnél, de az, hogy ezt a kérdést feltetted itt, garantálja, hogy egy igazi lúzer vagy.
2016. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ,a szemüveg automatikusan a gyűlöltek életére ítél.

Istenem miért kell ekkora világfájdalom két darab üvegért, ovis korom óta hordom mégsem lettem ronda és utált, hordj olyat ami jól áll és kész. Vagy hordj kontakt lencsét.

2016. okt. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze :)


Van, aki divatból hord sima üveges szemüveget, nem kell kontaktlencsével kínozni magad, csak mert a Voge címlapján ritkán van szemüveges nő.

2016. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jah, hogy még mindig ott tart a társadalom, hogy aki szemüveges, az rusnya? jézusom.

miért ne lehetnél szép, kérdező??????

2016. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!