Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » MAKEUP REVOLUTION termékek?

MAKEUP REVOLUTION termékek?

Figyelt kérdés

Valaki használt már MAKEUP REVOLUTION terméket?

Én szemöldök porfesték palettát szeretnék rendelni,de nem nagyon ismerem ezt a márkát. Esetleg akinek van szemöldök porfestéke ilyen márka alatt (vagy bármilyen termék ettől a forgalmazótól) ír nekem véleményt/tapasztalatot stb.?

Előre is köszönöm a válaszokat! :D



2016. okt. 24. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy púderes kontúrpalettám van. Egyáltalán nem rossz termék legalábbis nekem bevált.
2016. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem több palettám is van ettől a márkától. nekem nagyon bejönnek, panaszra nincs okom :)
2016. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! nekem is szemhéjpúderpalettám van ettől a márkától és nagyon szeretem:)
2017. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szinte csak Revolution termékeim vannak és egyszerűen IMÁDOM :)
2019. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szioka a makeup revolution egy nagyon jó kis márka egyik kedvencem a pelletáik miatt, az első palettám tőlük a flawless 4 volt és az egyik kedvenc palettám! Sok szín,akár buli,ünnep,hétköznapi smink készitésére is alkalmas,még tervezek ettől a márkátol tust,mégtöbb palettát kipróbálni illetve a baking púdere is nagyon jó! Jó kis márka nemvitás viszonylag elérhető drogériás áron,sajnálom hogy csak rossmanban lehet kapni, bár a rossmanban tőbb az akcio,a dm ben egyszer sem láttam,csak ajánlani tudom.
2020. jún. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!