Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon gyenge törékeny körmöt,...

Nagyon gyenge törékeny körmöt, hogyan lehet rendben ízlésesen ápolni?

Figyelt kérdés

Nővérként dolgozom, gumikesztyűben,gyakran mosok fertőtlenítek kezet.Nyilván nem díjazzák a hosszú műkörmöket, de nekem nem is tetszik,még alkalomra se.Mindig lakkozni nem akarnám, mert pár nap,és lepattogzik.Sose nő meg az ujjbegyemig,mindig beszakad, letörik.Körömerősítő se vált be, vitamint szedek.

Gél lakkozásra gondoltam, házilag ezt meg tudnám oldani, hogy ne kelljen órákig ott ülni, a költségekről nem is beszélve...


2016. okt. 26. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám,műkörmöm szokott lenni általában,most gél lakkom van de ez sem segít :/ szintén szedek vitamint,eszek zöldséget,gyümölcsöt...
2016. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is gyenge, lassan növő körmöm volt. De most már viszonylag erős, és gyorsabban is nő. Én az essence studio nails ultra strong körömerősítőjét használom (drogériákban, kb 700Ft-ért kapható. Emellett figyelek arra, hogy egészségesebben egyek, és szedtem/szedek vitamint. (e-vitamin, vas, magnézium)
2016. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gel lakkozas,zseles koromlakk esetleg hasznalna,de hazilag nem tudom megoldhato e.
2016. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ezért van műkörmöm elsősorban :D

De nővérként ugye nem nagyon lehetne, szóval szerintem a sima körmödre géllakkozz. Illetve lehet valamilyen vitaminhiányod van, próbálj ennek utánajárni!

2016. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kettes nagyon jó választ adott. (Többiek is, de èn is ezt akartam írni). Az ultra strong nagyon jó, nekem is mindig beszakadtak, használom ezt kb 2 hétig, aztán szünetet kell tartani, annyira megerősödnek, hogy amikor hosszabbak, és gèllakkot használok, megkèrdezik,műköröm-e? Most lenött az a köröm, amit augusztusban lakkoztam vele, megint beszakadtak.... Most megint ezt használom. ( csak beleszerettem a géllakkba, azèrt nem volt egy ilyen 2 hetem azóta....) de most muszáj.
2016. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!