Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rook piercingemmel nincs...

Rook piercingemmel nincs minden rendben? Segítség!

Figyelt kérdés

3 hónapja szúrattam egy rook piercinget. Az elején minden jó volt, nem is fájt meg semmi, rendesen kezeltem ahogy a tetoválószalonban mondták. Egyszercsak begyulladt, megjelent rajta egy kis hólyag, de előző tapasztalatomból ezt is le tudtam kezelni, de azóta valami nem jó. Nagyon érzékeny (érzékenyebb mint ez elején volt) és meg van dagadva. Már minden lehetséges dolgok kipróbáltam, bio krémtől kezdve az alkoholig, de nem akar lemenni a dagadás.


Az megoldás lenne, ha a szárat kicseréltetném szilikonra?



2014. aug. 10. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A fül-porc piercingek elég problémásak, hajlamosak keloidosodásra.


A keloid abban különbözik a gyulladt kis dudoroktól, hogy már nincs seb.

Már behegedt szövetből van, amiben benn maradt a gyógyulási parancs, és most burjánzik. Szúró-viszkető enyhe fájdalommal, esetleges bőrpírral, és egyre növekvő duzzanattal.

[link]


Ha tudsz menj vissza a szalonba, és ők cseréljék ki. Ha nem, akkor másik szalonba. A duzzadás miatt bezárulhat a lyuk, és ezt sztem nem akarod még tovább gyötörni. Majd ők kicserélik, és megnézik mi a szitu vele.

2014. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Minél előbb vissza megyek a tetoválószalonba ahol csináltattam
2014. aug. 10. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!