Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminktermékeket ajánlot...

Milyen sminktermékeket ajánlottok a szemöldökformázáshoz?

Figyelt kérdés

Nézegettem a neten termékeket. De nem tudom melyiktől lesz tényleg szép a szemöldök.

Esetleg elég a ceruza ehhez?

22L


2016. okt. 31. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mac szemöldökzselé.
2016. okt. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Ez eléggé egyéni, függ attól, hogy milyen sűrű, milyen vastag a szemöldököd, stb.

Ha nagyon hiányos, nagyon vékony, vagy elégedetlen vagy a formájával, akkor pomádét vagy szemöldökceruzát használj (fontos, hogy ne szemcerkát, mert az sokkal puhább, ezáltal sokkal könnyebben kenődik). Ha a formájával, vastagságával elégedett vagy, és csak helyenként van 1-2 hiányosság, akkor valamilyen szemöldökport tudok ajánlani. Ha nagyjából mindennel elégedett vagy, csak fixálni szeretnéd a szálakat), akkor pedig szemöldökzselét használj (ezt kiegészítésnek használhatod az előbb említett szemöldökformázókkal együtt is).

Én amúgy szemöldökceruza-szemöldökzselé kombinációt használok, viszont mostanában elkezdtem nézegetni a pomádékat is, eddig a MAC, ABH, és a NYX változatával szimpatizálok, majd eldől, melyiket veszem meg.

2016. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Juj köszönöm szépen!:)

Formájával nem vagyok megelégedve, meg van ahol hiányos kicsit. Nem feltűnő, de engem zavar. A porokat nézegettem. Ment a zöld!

2016. okt. 31. 14:23
 4/6 anonim válasza:
93%
kezdoknek a rimmel szemoldok kit teljesen megfelelo (dm-ben, mullerben biztos lehet kapni, szerintem rossmannba is. a gellel megrajzolod a korvonalakat a porral meg kitoltod de vigyazz mert ha nem razod le a por nagy reszet az ecsetrol akkor egy-ket ora mulva a szemoldokodrol lehullik a felesleges por a szemhejadra ami nem tul szep latvany
2016. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon jó tippeket adtatok!

Amint lesz időm megnézem ezeket a termékeket a boltokban!

Köszönöm!

2016. nov. 1. 10:48
 6/6 anonim válasza:

Anastasia Beverlyhills dipbrow pomade 😊 Beautybay.com-rol tudsz rendelni😊

Olcsobb arkategoriaban Rimmel brow this way duo(gel+por) vagy essence eyebroe stylist set 😊

2016. nov. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!