Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vichy Dermablend 3d alapozóról...

Vichy Dermablend 3d alapozóról opal színben vélemények?

Figyelt kérdés

Eléggé fehér bőröm van, és pattanásokkal is küzdök, valamint a régi pattanások nyomai sem tűntek el, ott éktelenkednek az arcomon piros foltokként.

A kozmetikusom ezt az alapozót ajánlotta, mert ez elvileg kifejezetten zsíros, pattanásos bőrre való. Kaptam is egy példányt ebből a termékből, 25-ös "nude" színben, de én úgy gondolom, hogy ez nekem kissé sötét, és elüt az eredeti bőrszínemtől. Venni szeretnék egy ettől eggyel világosabbat, aminek "opal" a neve, de úgy láttam, hogy ez meg kissé sárgás árnyalatú. Valakinek van tapasztalata az opal színű vichy alapozóval kapcsolatban?

16/L



2016. nov. 1. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Az en trukkom hogy tobbet keverek ossze, akar kulonbozo fajtakat is.

Valami sosem jo bennuk, vagy a szine nem jo vagy az allaga.

De ezzel a modzserrel elerem kb, amit szeretnek, csak ki kell kiserletezni.

A Vichy-rol nem tudok nyilatkozni. En La roche pochay-t Effaclar-hasznalok es nagyon meg vagyok vele elegedve.

2016. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én pont Opal színárnyalatban használom, mert anno én is a Nude-ot kaptam meg mintaként, de az nagyon elütött a természetes bőrszínemtől. Ez kissé sápadtnak hat, mivel sűrű az alapozó állaga, de nem maszkszerű, és ha használsz pirosítót, máris jobb lesz a sápadtság. Amúgy nagyon sokáig elég, én 3 hónapja használom, jó, ha a negyede elfogyott, úgyhogy megéri az árát! :) Nem mellesleg az összetevői segítenek a bőröd javításán, nekem rengeteget javult azóta, amióta ezt használom.
2017. márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!