Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki akarom szúrni a fülem. Ott...

Ki akarom szúrni a fülem. Ott felül a porcnál. Hogyan csináljam? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ott fölül fájni fog...

Mindenképp jobb lenne szakemberre bizni,de ha te akarod megcsinálhatod... én se szakemberrel szoktam,bár nem porcot :)

Először is fontos hogy fertőtlenitsd le,aztán jelöld be hol szeretnéd szurni,majd branüllel szurd át! Onnan már könnyü a lépés,de vigyázz nagyon!

2010. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én magamnak szúrtam, de egyiknél se fertőtlenítettem meg minden ... annyi kell, hogy a tű steril legyen, és arra vigyázz, hogy ne ferdén szúrd. Tapasztalatom szerint meg a porcba nekem nem fájt annyira, csak hallottam pár reccsenést amikor a tű áthaladt. Nem vészes. :) M-L17
2010. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Használj tükröket hogy lásd hova szúrod. Alkoholos filccel be lehet jelölni, hogy hova akarod, akkor tuti nem 'tévedsz el'.


Vagy steril bolti ékszert használj vagy főzd ki egy kis vízben pár perc alatt. Ne tegyél bele gagyi ékszert, csak ezüstöt vagy biztos helyről vett orvosi fémet.

2010. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!