Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozót vagy korrektort...

Alapozót vagy korrektort válasszak ha csak egyiket lehet? (Szem alatti karikák, apró hegek és mittesszerek, pattanások eltűntetésére)?

Figyelt kérdés

2016. nov. 6. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan kb, mintha azt kérdeznéd, hogy nadrágot vagy felsőt vegyél fel? pattanásokra, karikákra, hegekre jó a korrektor, de gondolom, mitesszerek nem egy pontban vannak, hanem kiterjedtebb területen, azt nem kenheted le egy az egyben korrektorral. mindkettő másra jó, egymást kiegészítik.
2016. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én BBcreamet vennék.
2016. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én csak az orrom környékén használok néha sminket. volt, amikor folyékony korrektorral oldottam meg, most meg alapozóval. nagy különbség nincsen, és persze egyik sem fed tökéletesen (ha nem akarod, hogy észrevegyék, hogy van rajtad valami). szerintem inkább a megfelelő árnyalat a lényeg.


bb krémet még nem próbáltam, és érdekelnének a vélemények, pontosan miben másabb, vagy hogyan korrigál. van egy érzésem amúgy, hogy ez csak színezett hidratálókrém, azaz hígabb mint az alapozó. csak kitaláltak neki egy új divatos nevet.

2016. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem alapozót vagy bb krémet, cc krémet, attól függ milyen az arcod állapota. Úgy vettem észre, a korrektor arra jó, hogy ha van 1-2 pattanásod elfedd vele. Nekem mitesszerek és pattanások, pirosságok vannak az arcomon, a korrektor nem volt elég.
2016. nov. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne használj sminket, attol alakul ki meg jobban a pattanás! Szep vagy anélkül is, hidd el!:) aludj, igyál sok sok vizet,3litert minimum naponta, csokkentsd a tejtermékeket es zsíros ételeket es nem lesz gond:)
2016. nov. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 ezt a hülyeséget el kéne már felejteni, hogy a sminktől alakul ki a pattanás. 2016 van. amúgy meg majd mindenki eldönti maga, hogy sminkel-e vagy sem.
2016. nov. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván eltomiti a pórusokat ha belekened a sminket, nem tud szellozni a bor es eleve nem jo neki a smink, de persze döntse el mindenki maga. Mindenki ugy rontja a bőrét es nehezíti a dolgait ahogy akarja:Dd
2016. nov. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom aktuális e még de szerintem alapozo

Ha használsz ala egy jó kis hidratáló krémet akkor már nem fog porust tömni stb. Egyébként már vannak oxigénnel dúsított alapozok

2016. nov. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!