Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csúnya arcbőröm van. Milyen...

Csúnya arcbőröm van. Milyen folyékony korrektort és alapozót ajánlatok ami nem tömíti el a pórusokat?

Figyelt kérdés

2016. nov. 15. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

En mindenfelet kiszoktam probalni. Puderbol ami nekem bevalt : [link]


En Nemetben elek, nem draga, 3 euro. Es ebbol is a natural lookot hasznalom, szepen fedi a hibakat, de sajna nem tartos, gyorsan fogy, de viszont nem budos, es sima lesz az arcod. En masodjara vettem ezt, es ezt is fogom.


Folyekonybol mindenfelet szoktam venni..

2016. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

1. szerintem érdemes lenne először megkeresni az okát annak, hogy miért csúnya az arcbőröd.


2. most te mindenféle sz..rokkal akarod tünetileg kezelni, ami úgysem fogja megoldani a problémádat?


3. iszol napi 2 liter folyadékot?

4. egészségesen étkezel?

5. vagy valamire allergiás, amit esetleg továbbiakban is használsz és nem mellőzöd az étkezésedből?


ne az alapozóra hajazz, inkább keresd meg az okot és utána már meg is van a megoldás! :)

2016. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy a kozmetikai termekektol es a sminkektol is kipattoghatsz...
2016. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért lett lepontozva a 2-es hozzászólása. Nekem pl. addig volt vastagon gyulladt pattanásos az arcbőröm, míg el nem elkezdtem fogamzásgátlót szedni, tehát valószínű hormonális okai voltak. Pár évvel később pici piros kiütésekkel lettem tele, akkor meg kiderült, hogy laktózérzékeny vagyok. Azóta laktózmentes termékeket veszek, és szép tiszta az arcbőröm, eltűntek a piros kiütések. Szóval sok esetben igenis belső okra vezethető vissza a csúnya arcbőr. Én is hiába kenegettem a hiper-szuper antibakteriális alapozóval/korrektorral meg egyéb pattanástalanító csodaszerekkel, egyik se ért semmit.
2017. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!