Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kinek hány évesen lett először...

Kinek hány évesen lett először géllakk a körmén? 12/L

Figyelt kérdés
Szerintetek nem lesz túl korai ha nyáron majd megcsináltatom?

2016. nov. 19. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem még nem volt, de nem is szeretnék.

Maximum az esküvőmre valami szolidabb franciát esetleg.

De hétköznapra én jobban szeretem a sima körömlakkot, (amiből szintén van gellakk hatású), amit bármikor az aznapi ruhámhoz tudok igazítani vagy ha megunom 5 perc alatt kész is az új körmöm.

De ha te szeretnél akkor hajrá.

2016. nov. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja az lemaradt hogy 23 éves vagyok. Már ennyi évet túléltem géllakk nélkül. :D
2016. nov. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen volt nyáron egyszer.Szerintem egyszeri alkalomnak nyugodtan kipróbálhatod :) Nekem mostmár mindig van. 14/L
2016. nov. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

Kb mintha magamat hallanám 1#


De mondjuk én is max francia alkalomra. Alapon nem bírom a körömlakkozott körmöket. Nekem természetesek és jelenleg is 7-8mm (lassan felére vágom kb).


Szivecském tizenévesen meg inkább a lakkozgatás helyett ápold a körmeidet, hogy ne papír legyen nagyobb korodra, mint műkörmözős volt oszt társaimnak.


Hidd el még ha lakkozol is nagyobb korodba rendesen az se mindegy milyen minőségű a körmöd állapota.

De a hajfestésről is az a véleményem, felesleges.


Csori ismim 5 év alatt növesztete le haját, ami nekem fele annyiba telt. XD (seggemig ér a leghosszabb réteg)


23-N

2016. nov. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
szerintem 12 évesen egy kislánynak még tök felesleges. fesd ki néha valami halvány színre, ha akarod, de nem kell géllakk..
2016. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem keringőre lesz francia,vagy valami fehér.

14/L

2016. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az elmaradt,hogy még nem volt eddig.

#6

2016. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, az a gáz aki megnöveszti hatalmasokra és az az undorító retkes fehér része látszik. Én már augusztus óta folyamatosan gél lakkot hordok, egyébként magamnak csinálom!! Sokkal jobb szerintem, gazdaságosabb, márha van kézügyességed. 12l
2018. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 18 évesen volt először.Szerintem fiatal vagy még ehhez,ráérsz még.2 hónapért pedig nem is érdemes megcsináltatni,suliba meg nem hinném,hogy jó ötlet.
2018. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!