Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek hány cm-es a csuklótok...

Nektek hány cm-es a csuklótok kerülete?

Figyelt kérdés
Kort, magasságot és nemet is írjatok, légyszi. Nem tudom, az enyém normális-e. Az egyik barátnőm azt mondta, túl vékony.. (csukló: 13 cm, kor:16/l, és 168 cm)

2016. nov. 24. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:

14 cm (szinte mindig az enyém volt a legvékonyabb az ismerőseim közül :D befért oda, ahova másé nem), 40/N 163. 84 kilósan is ekkora volt, 62 kilósan is. Testépítésben jó, mert nagyobb lesz a kontraszt :D


Nem túl vékony a csuklód. Szokatlanul vékony, az átlagnál vékonyabb, ennyi. Ha 190 centis lennél, akkor se lennél túl magas, csak szokatlanul magas. Ezek a számok szórnak, nincs mindenki az átlag közelében... Egy vékony csukló miatt nemigen lehet hátrányod sem, ez a nagy magassságra már nem lenne igaz.

2016. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes, kedves választ :) megy a zöld kéz^^
2016. nov. 24. 16:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Csuklo:12 cm kor 21/L 168 cm

Nagyon vekony csuklom van mar kiskorom ota, de ami azt illeti az osszes baratom imadta es valamiert az osszes ferfinak tetszett, mert azt gondoltak hogy kis torekeny vagyok. :)

Az osszes fiubaratom nezegette, hogy ateri ketszer is es meg ugybis befer melle valami. Ez nem tudom miert aranyos, de a vedjegyemme valt, es regebben mindig vastag csuklot szerettem volna,mert irigykedtem mas lanyokra es hogy nem vagyok tokeletes, de ma mar buszke vagyok ra. :)

2016. nov. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:

12,5 cm

26/L, 165 cm

2016. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Wow. 12 centisek :D Szerintem is aranyos, de eleve kedvelem a pici dolgokat. Engem ugyan (az első voltam) senki nem nézett törékenynek a 60-80 kilómmal és az amúgyis stramm testfelépítésemmel... Csak a csuklóm vékony. Nekem bejön, annyira kis karcsú, a kezem is mindig az volt, 25-30 kiló plusznál oda nekem még nem megy semmi :)

Nekem is körbefogja néha a párom, neki is tetszik, hogy olyan apró... Na ja, az ő keze nagy. Maga a kezem egyébként nem pici, csak olyan normális női méretű. Láttam sokkal-sokkal kisebbeket.

2016. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az en kezem sem pici, sot nagy, vagy atlagos nem tudom en nagynak talalom :/ 2dik voltam :)
2016. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 16. Hát ja, ha valkinek hát nekem elég vastag csontjaim vannak. De nem zavar. :D

169 cm

2016. nov. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14 cm, 20 éves vagyok és 170 cm.
2016. nov. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
15 cm 160 cm 58 kg 33ev
2022. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!