Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A vádlim kerülete 43 centi. A...

A vádlim kerülete 43 centi. A túlsúly cipelése miatt lett ilyen vastag?

Figyelt kérdés

30 kiló felesleg van rajtam.

X lábam is lehet ilyen súly cipelésétől?

Mekkora egy átlagos vádli kerület?



2016. ápr. 28. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Az igen. Nekem 37 és szörnyen vastagnak látom, igaz mellé a bokám meg vékony, szóval aránytalan is szerintem.

Benne lehet a túlsúly, de alkati adottság is.

2016. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a túlsúly lehet az oka. Illetve az izomtól is lehetne, de gondolom ennyi plusz kiló esetén nem arról van szó.

Egyébként nem olyan nagy. Nekem 32cm, de én úgy ámblok elég vékony vagyok. Mondjuk azt nem tudom, mekkora egy átlagos vádli.

2016. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

43 centi ilyen túlsúlyhoz semmi.

Nekem most 15% tzs körül ekkora.

2016. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy vastagabb, mert csak megközelítőleg tudtam lemérni. Azt tudom, hogy egy csizma sem jön fel.
2016. ápr. 28. 22:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Megmértem pontosan 47 cm
2016. ápr. 28. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:
nem a cipelése miatt, hanem a túlsúly miatt. attól még hogy cipeled a túlsúlyt nem fog megizmosodni vagy ilyesmi, ha erre gondoltál. genetika, fogyj le és valószínűleg a vádlid is kisebb lesz. amúgy alkat kérdése is, ismerek túlsúlyos embereket, akiknek pl. hatalmas a hasa meg a felső része, de a lába mégsem túl vastag. ez az ún. alma típusú elhízás, te valószínűleg nem ilyen vagy.
2016. ápr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!