Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kormos csajok! Edddig a gel...

Kormos csajok! Edddig a gel lakkot csak gel lakkozasra hasznaltam az epitett kormokre pedig csak a normal zsele szint. Valaki hasznalja a gel lakkot mint szint epitett koromnel?

Figyelt kérdés

Tobbtol hallottam hogy semmi ertelme pl. ugyannabol az arnyalatbol gel lakkot illetve szint is venni de mielott kiproballom 100%ban biztos szeretnek lenni mivel nem szeretnek egativ visszajelzest kapjak a vendegektol. Keverni is lehet a ket anyagot pl. ombre gel lakk - gel szin ??Ha valaki igy dolgozik kerem magyarazza el hogy es mint pontosan?

Varom a vallaszokat :)

(minnel reszletesebben )



2016. nov. 25. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Elgondolkoztam. Milyenek a kormos csajok??? Aztán leesett, körmös. 😅😅😅
2016. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:D Nekem is elsore ez jutott eszembe:

[link]

2016. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Keverni a zselét és géllakkot nem ajánlott, ugyanis más formula.

Viszont épített köröm tetejére nyugodtan csinálhatsz ombrét gel lakkokból, csak mind2 szín lakk legyen. Ugyan úgy természetesen 1 színt is felvihetsz. Ugyan olyan tartós, mint a színes zselék, viszont csak rugalmas fénnyel érdemes fedni, legyen az szimpla fényzselé(pl crystal nails xtreme topshine) vagy bármilyen leoldható gellakk top. Felvinni pedig ugyan úgy egy felmattított felületre kell felvinni, mintha körömre vinnéd, csak itt nem lesz szükség base gelre a felípített köröm tetejére, értelem szerűen.

2016. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Épített körömre nyugodtan mehet a gel lakk, akár sima fényzselével is, mert az épített zselé rugalmatlan felület.
2016. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!