Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem magam, ha...

Hogyan sminkeljem magam, ha be van gyulladva a szemem?

Figyelt kérdés

Mint ahogy azt írtam, be van gyulladva, így egy ideg legalábbis amíg kezelem, meg el nem múlik,addig nem festhetem ki. De mivel egyik barátomnak születésnapja lesz, amire megvagyok hívva, szeretnék azért valamilyen sminket készíteni(szemem kihagyásával), pl:erősebb rúzs vagy valami. Ötletek?:)

17L



2016. nov. 25. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Igy is ugy isis szarul nezel ki gyulladt szemmel, olyan nevetseges hatasod lenne, mint pl a kerkre festett szemu, voros ruzsos venasszonyok. Vagy amikor agyon van vagdosva a keze a neninek, el is fertozodik, folyik a genny ossze vissza a rendeloben, de azert a friss hosszu, hegyes mukorom ott figyel az osszes ujjan
2016. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kis korrektor ahova kell, pirosító, szájfény, vagy esetleg egy erősebb rúzs, ha jól áll. Ennyi elég.
2016. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Nem váladékozik a szemem, és alig piros mivel használok szemcseppet. Tehát nem igazán értem amit írtál.:) De azért köszi.:)))


Második válaszoló, köszönöm szépen, legalább normális válasz. Egyébként én is ilyesmire gondoltam.^^

2016. nov. 25. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!