Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem engedi, hogy sminkel...

Miért nem engedi, hogy sminkeljem magam?

Figyelt kérdés
A szüleim nem engedik, hogy minimális sminket használjak. Nem sokról lenne szó, csak egy kis szempillaspirálról, meg korrektorról. Előbbit azért, mert nagyon rövidek a szempilláim, szinte alig látszanak, utóbbit meg a szemem alatti karikákra/erekre, ugyanis mindkét szemem alatt két jól látható, kék ér van, ami nagyon zavar. Mit tegyek? Hogyan győzhetném meg őket?

2016. júl. 30. 11:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Azért nem mindegy, hogy 20 éves felnőtt ember vagy, aki a szülei elnyomása alatt él, vagy egy magát nagylánynak gondoló kis pisis 12 éves... :D
2016. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. És kérek szépen mindenkit, hogy ne gyertek ezzel a "kislány vagy még, nem kell neked smink" szöveggel, mert nem vakolatot akarok kenni magamra, hanem minimális sminket, amivel eltűntethetem azokat a hibákat az arcomról amik zavarnak
2016. júl. 30. 11:38
 3/24 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A szüleidnek ez a berögződése. Nekem van olyan 21 éves ismerősöm, aki életében még egy hidratáló krémet se használt, mert az anyukája úgy nevelte, hogy ne használjon ilyeneket.

Esetleg magyarázd el anyukádnak, hogy nem fog neked ártani, ha szempillaspirált használsz, vagy kérdd meg, hogy legalább különleges alkalmakra használhasd, ha mindennapra nem is eleinte.

2016. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Rengeteget győzködtem őket, de hajthatatlanok. És nem csak anyukám. Apám még komolyabban veszi ezt, nem véletlen a többesszám.
2016. júl. 30. 11:53
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám is a smink ellen van. Elég sokáig tartott meggyőzni, hogy legalább a ballagásra használhassak szempillaspirált. Aztán koleszba kerültem, és a kajára szánt pénzből kispóroltam a sminkcuccokra valót. :)
2016. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%
miért, erőszakkal lemosatják, ha kifested magad? sminkelj, ha akarsz, nem kényszeríthetnek semmire.
2016. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De anyukám sem sminkeli magát, így nincsenek sminkcuccai. Ha vennék, nem tudom mit csinálnának, nagyon ki lennének akadva, és igen...ha kell ők mosnák le az arcomról...
2016. júl. 30. 12:16
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A korrektort 100%, hogy nem veszik észre, ha rajtad van. Ezt vedd meg, szerintem. Nem feltűnő, viszont sokat számít. :)
2016. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Tuti észre veszik. A multkor az egyik barátnőm adott egy kis korrektort egy pattanásomra. Amint hazaértem, anyám kiszúrta. Azt mondta nem akar még egyszer ilyet látni.
2016. júl. 30. 12:33
 10/24 anonim ***** válasza:
84%

A korrektor nem észrevehető dolog, veszel egyet zsebpénzből és használod.

A másik meg hogy ha állandóan engedelmes kiskutyaként viselkedsz akkor soha az életben semmi ilyesmi nem lesz neked megengedve. Még 20 évesen se. Tini vagy, kezdj már el lázadni végre és tedd amit te tenni akarsz. Persze a normális keretek közt. A sminktől semmi bajod nem lesz, használd ha akarod és szard le a szüleid mit mondanak rá.

2016. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!