Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Páromat szeretném meglepni...

Ameoland kérdése:

Páromat szeretném meglepni egy ékszerrel. Ti mit gondoltok, érdemes ezt megvásárolni? Nem értek az ékszerekhez, csak érzem, hogy tetszene neki, de nincs módom élőben megnézni.

Figyelt kérdés

[link]


Anyaga: 925ös finomságú ezüst

Hossza (mm): 37

Súlya (gramm): 3

Szélessége (mm): 7



2016. nov. 25. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves a párod? Milyen a többi ékszere?

Nekem nem tetszik, de ízlés dolga. Ne az alapján döntsd el hogy nekünk, random embereknek tetszik e. Vagy ha igen, mesélj az ízléserol, esetleg mutasd meg nekünk is a többi ékszeret

2016. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizony bizony.Persze választ mi is adhatunk,amire én szívesen válaszolok/segítek.De lehet a párodnak nem tetszene.Ez a kinézetű fülcsi ékszer a vagányabb lányoknak való,tehát nem szolíd ékszer a vonások alapján.A párod milyen személyiség? Szolídabb izlésű,vagy merészebb? Hány éves? Mi a kedvenc színe? Ha ezekre választ adsz talán tudok segíteni.
2016. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt mi nem tudjuk megmondani, csakis te, hiszen te ismered a barátnődet.

Ha én kapnék ilyet, udvariasan megköszönném, majd odaadnám az anyámnak, és maradnék a sima kis karikánál. Nekem nem jön be az elegáns stílus. De én nem a barátnőd vagyok, ő meg nem én. Valószínűleg teljesen más az ízlése. Neked kell tudnod eldönteni, bejön-e neki ez a stílus. :)

2016. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy amúgy meg ártól függetlenül is érdemes volt megvenni valamit, ha az ki van használva. Érted. Ha imádni fogja, akkor érdemes. :)
2016. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem marha ronda, örebes és ócskaságnak látszik

jó, látom, hogy ezüst, de nem szép kivitelezés egyáltalán

2016. nov. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a mamámnak az ékszerei jutnak róla eszembe.:) De ettől függetlenül lehet, hogy tetszene neki, hisz mindenkinek más az ízlése. Figyeld meg hogy milyen ékszereket hord szívesen, esetleg a kedvenc színeit vedd figyelembe. Vagy akár kérdezd meg a párod egyik barátnőjét, testvérét..stb hogy szerintük tetszene-e neki.
2016. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nénis. Ékszert, parfümöt, ruhát csak úgy találomra nem veszünk a másiknak.
2016. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező? Kérdeztél valamit,segítséget kértél.Miért nem válaszolsz rá? Igy sok értelme nem volt....
2016. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!