Alex K kérdése:

Miss sporty alapozó?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Elèg vegyes vèlemènyeket olvastam eddig, ami elèggè elbizonytalanitott
2016. nov. 29. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem vált be. Nem volt tartós, és annak ellenére, hogy a matt hatásút vettem, semmit sem mattított a bőrömön. Ráadásul a nap végére sokszor összegyűlt a kis ráncokban. 16/L
2016. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

kremmania.hu-n keress rá


Egyébként az ár sokat elárulhat a termék minőségéről.

Ha pl. egy kis színegységesítést szeretnél, akkor rendben van, de én nem várnék csodát tőle.

2016. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fú, én a vélemények miatt megvettem és kipróbáltam hátha jó lesz, de nagyon rossz!!! Egyáltalán nem mattít, ráadásul elég rendesen oxidálódott is. Az arcomon eléggé ilyen természetellenes hatása volt, illetve elég rendesen fénylett tőle. Én a helyedben keresnék valami jobb alapozót, bár ez attól is függ, hogy mennyire problémás a bőröd.
2016. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miss sportyt ne. Vegyél rimmelt,megéri
2016. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!