Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért utálják annyira a...

Miért utálják annyira a westendes tetoválókat és piercingeseket?

Figyelt kérdés
Egy csomó embertől hallom hogy ne oda menjek szemöldökbe piercinget szúratni. Gondolom nem véletlen. De mi az ok?

2016. dec. 1. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rossz tapasztalat?


Nekem is a WestEnd-ben szúrtak egyet, és nagyon aranyos volt a bácsi.

2016. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer voltam ott de kedvesek ,anya szuratott 2. füllyukat mind2 oldalon, a csaj a pultnál nagyon jófej volt, elbeszélgettünk, a srác aki szúrta meg szintén kedves volt.
2016. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
sok a panasz rájuk
2016. dec. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A Westend-tattoo-t tényleg nem szeretik sokan.

Miért?

Régen jó hely volt (értsd, ez előtt legalább 8-10 évvel), de mivel nagyon rámentek arra, hogy minél többet dolgozzanak, így a tömegtermelés kihatott a minőségre. (Most szinte biztos, hogy rengeteg ember félreérti: nem minden általuk szúrt ékszer, vagy feltetovált minta rossz minőségű, hanem a sok normális között, túl sok (/volt) az olyan minőségű, ami el lett rontva (testékszereknél: ferdén lett szúrva, nem lett minden rendesen leegyeztetve, az ékszer nem volt a legjobb (pl: túl rövid szár), tetoválásoknál erős kikopás, néhol rontott vonalvezetések, vagy satír...)

Tehát, ők próbálnak jól csinálni mindent, de a túlhajszolás néha nem várt következményekhez vezethet.

Sok tetoválóhoz ment már olyan kuncsaft, aki előtte ott tetováltatott és rendbe akarta rakatni a mintát, vagy olykor eltakartatni. A testékszerek meg a másik oldal ehhez.

Alapvetően a szemöldök ékszer egy felszíni ékszer, amit nem minden ember szervezete visel el. Akié el is viseli, annál fontos, hogy tényleg a legjobb anyagú ékszer legyen benne és ne túl mélyen, de ne is túl vékonyan legyen szúrva. (Túl mély esetén feszülés, ami könnyen vadhús (keloid) kinövéshez vezet, a túl vékonyan pedig hamar kilökődéshez.) Szóval itt, ha hosszútávra szeretnéd az ékszert, akkor fontos, hogy a megfelelő helyen, a megfelelő anyagú ékszerrel és a megfelelő minőségben készíttesd el. Persze még így is kilökődhet.

Szóval nem utálják őket, csak egyszerűen nem őket ajánlják.

2016. dec. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
én is a rossz hírük miatt nem mentem oda. fülpiercinggel oda fogok, de mell és orrpiercinggel máshova mentem inkább... fülpiercing miatt azért megyek majd oda, mert a nővéremnek mindegyiket ők szúrták, és nem volt velük semmi probléma, jól megcsinálták neki. na meg én a meglévő fölé szeretnék kettőt fülcimpába, ami azért nem egy nagy etvasz.
2016. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3x szúrattam ott piercinget és minden rendben zajlott a gyógyulással is. Mikor a microdermalommal gond volt és elmentem hozzájuk időt nem sajnálva segítettek, tanácsokat adtak és elmagyaráztak mindent holott nem náluk csináltattam. Tetováltatni nem mennék oda, mert nem tetszenek a munkáik de akiknek más ellen van kifogásuk vagy nem jártak ott vagy kötekedni akarnak vagy nem kezelték normálisan a piercingjüket..
2016. dec. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!