Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítóról lenne szó!...

Fültágítóról lenne szó! Csigával tágitom a fülem. A 3mm (egy fél-1 óra után) simán átmegy rajta, most kezdek a 4 mm. De konkrétan állandóan mintha begyulladna, pedig fertőtlenitem folyamatosan. Miért? -

Figyelt kérdés

Kencével kicsuszik a fülemből minden, de nem értem mért van ez. AZ én fülem amugyis elég válogatós, mindentől fáj, de pár napon belül ált. elmúlik, de most nem. hiába hagyom benne egy idő után elépggé fáj.

KIMÉLJENEK AKIK NEM ÉRTENEK/SZERINTÜK RONDA. Nem azért irtam a kérdést, hogy szentbecsédet hallgassak köszi.



#gyulladás #fültgitó
2016. dec. 7. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is tágítottam a fülem. Esetleg próbáld meg csiga helyett a tekerős, síma verziót. Mert pl nekem a csigát nem igazán bírta a fülem, de azokat igen
2016. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :)
2016. dec. 8. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!