Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok állandóan fáradt?...

Miért vagyok állandóan fáradt? 17/f

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy furcsa, bár szerintem elég gyakori gond miatt írok.

Folyamatosan fáradt vagyok. Jelenleg 11.-es vagyok, reggel 5 kor kelek, álltalában 8-9 órám van (bár 1 héten egszer 13), színésznek tanulok, így rengeteg próbám van, (tánc stb).

Már két éve ugyanabba a suliba járok, így nem mondhatom azt hogy a szervezetemnek még furcsa a dolog, ill. előtte való években nem jelentkezett ilyen mérvű fáradékonyság. Most ahogy hazaérek, egyből dőlök is be az ágyba (akár 5-6 óra körül is), szédülök, remegek, minden bajom van.

- Nem vagyok túl súlyos (186 cm - 75 kg)

- Sok zöldséget, gyümölcsöt eszem, kevés édességet

- viszont minden reggel egy Hell energiaitallal kezdek már 2 éve, sokszor délután is még megiszom egyet


Mi lehet a baj?



#fáradékonyság #folyamatosan fáradt vagyok
2016. szept. 29. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet vérszegénység,magnéziumhiány.

Egy vérkép sokat segítene.

2016. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy el vagy fáradva. Hiába is 2 éve ugyan azt csinálod előbb utóbb megelégeli a szervezeted és fáradt leszel. Anyósom egyszer annyira kimerült hogy szó szerint nem bírt kikelni az ágyból így muszály volt pihennie. Neked sem ártana.
2016. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mit csinálsz, hajnali 5 órás kelés mellett csak fáradtnak lehet lenni.
2016. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy jó nagy alvás kell neked! Annak idején én is túlhajszoltam magam, 2 munkahelyen dolgoztam, folyamatosan fáradt voltam. Haza érve mentem fel az emeletre, elkezdtem szédülni, majd elájultam. A tesóm szedett össze. Besegített az ágyba, majd 2 napig egyfolytában aludtam (tán ha kétszer ébredtem meg egy pillanatra)

Ennek már több, mint 10 éve, de megtanultam, hogy időnként meg kell állni...

Az energiaitalt szerintem elhagyhatod, inkább szedj helyette legalább 2.000 mg C vitamint, 2.000 ne d vitamint, illetve az előbbiekben említett magnéziumot!

2016. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!