Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha valaki nem sminkeli magát...

Ha valaki nem sminkeli magát sehogy, és nem festi a körmét illetve műkörmöt se rakna a körmeire soha az igénytelen?

Figyelt kérdés
Fiúk ezeket a lányokat annak tartjátok? És ti nők?

2016. dec. 9. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Kislány, agyilag nulla vagy. Kérj szüleidtől értelmező kéziszótárt karácsonyra, mert nem vagy tisztában az igénytelen szó jelentésével.
2016. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egyik sincs és szerintem egyáltalán nem vagyok igénytelen. Valaki smink műköröm és köröm festés nélkül is lehet szép. Az igénytelen az aki egy hónapba egyszer mos hajat vagy mindennap ugyanabba a ruhába jár stb.
2016. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, sz.tem még jobb is mintha agyon lenne kenve :D

F

2016. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Fujj de utálom azokat akik Paprika Jancsit csinálnak magukból.
2016. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én az egyszerű lányokat kedvelem, szóval jó ha nem foglalkozik a körmével. Persze ne rágja! :)

24f

2016. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az igénytelen az akinek zsíros szénakazal van a fején, akinek hámlik a fél arca és nem képes naponta egyszer krémet használni, akinek a körmei alatt ott a retek, aki a fogkefét hírből ismeri...


De ez már ezerszer meglett beszélve az oldalon. Aki tiszta, megfelelő méretű tiszta ruhákat hord és magyarán nem úgy néz ki, mintha egy indiai szeméttelepről rángatták volna elő az nem igénytelen.

2016. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!