Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik lehet ez a parfüm? Sem...

Melyik lehet ez a parfüm? Sem a gyártóra, sem a névre nem emlékszem, csak az üvegre.

Figyelt kérdés

Sok évvel ezelőtt (kb. 10) kaptam egy parfümöt, imádtam az illatát, de nem emlékszem a nevére. Egészen kis kiszerelést kaptam ajándékba.

Ha valaki be tudná azonosítani nekem üveg alapján, nagyon megköszönném!

Az üveg: alul öblösebb, felfelé keskenyedik, mint egy miniatűr váza. Rózsák vannak rajta, de nem ráfestve, vagy rákarcolva, hanem kidomborodnak az üvegből. Az egész felülete rózsás. Szivárványosan csillog.

A kupak talán halvány rózsaszín műanyag, rózsa formájú.

Ennyire emlékszem.

Valakinek beugrik esetleg?


2010. máj. 2. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
esetleg kép róla?
2010. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos kidobtam pár éve... :( Hiba volt, mert most jól jönne, de a párom szerint csak porfogó volt a vitrinben, így aztán nem vitatkoztam, valahol neki is igaza volt.
2010. máj. 2. 08:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem rémlik valami, de a neve nem ugrik be. Női parfümről van szó? Az üveg az sötét volt, vagy világos?
2010. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Esetleg erre gondolsz? [link]
2010. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nem ez az.

Az üveg "szivárványosra" volt festve(?), tehát éppen csak áttetszett rajta a benne levő parfüm.


Az is meglehet, hogy már kivonták a forgalomból. :(

2010. máj. 2. 09:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tudom melyikre gondolsz, kiskoromból emlékszem rá, mamám kedvenc parfümje,de sajnos a nevét nemtudom:S
2010. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

12:00-es vagyok

ha debreceni vagy, vagy eltudsz jönni jövő hétvégén a nagyvásárba ott biztos hogy találsz a Bea illatszeresnél!

Vagy a tesco-val szemben a bérházak alatt van a boltja!

2010. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy bruno banani parfümnek hasonló az üvege.
2010. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves 12:00!

Sajnos nem vagyok debreceni, sőt, igen messze lakom onnan! :(

Ha meg tudnád esetleg kérdezni a mamádat, talán emlékezne a nevére. Megkérdeznéd nekem?


Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat, ha van még ötletetek, szeretettel várom!

2010. máj. 3. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!