Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a Suhada...

Mi a véleményetek a Suhada termékekről? (lidl)

Figyelt kérdés
Ezek a termékek a lidl-ben vásárolhatók, s igen olcsók, kíváncsi lennék h mi a véleményetek róla.
2010. máj. 2. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

vettem 2 rúzst, gyönyörű a színük! és nincs benne paraffin, tehát nem is szárítanak, viszont egész sokáig fenn maradnak! nem számítottam sok jóra az áruk, na meg persze a nevük miatt sem :P de nagyon pozitívan csalódtam. szóval rúzsok okésak!

vettem még arcpirosítót, szintén gyönyörű a színe. tehát az is okés.

vettem még 1 duo szemfestéket is. ennek is gyönyörű a színe, csak sajna nem valami tartós :S szóval ezt annyira nem ajánlom.

nagyjából ennyi :) 22L

2010. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! én egy szempillaspirált vettem ma az tűrhető főleg ebben az árban. De akkor majd ezen kívül is kipróbálgatom majd a dolgokat :P.
2010. máj. 2. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is vettem szempillaspirált, a 2 végűt, szerintem az elég rossz. A szájfény viszont jó. Mást még nem próbáltam.
2010. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg rossz,a szájfénynek egy idő után rossz íze lett,ha jót akarsz venni akkor loréal,max factor. A suhada vacak termék és kitudja mi minden sz*r lehet benne.
2010. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
vettem egy pirosítót, mineral rouge, és iszonyat jó! minden nap ezt használom, pedig más drágább márkákat is kipróbáltam
2010. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én körömlakkokat vettem, azokkal nem volt problémám, ugyanúgy pár napig bírták, mint az összes többi.Vettem körömerősítőt is, az nagyon bevált. A zselés körömágy puhító semmit nem ér, de ez is a készletben volt. Púdert is vettem, az is jó.
2010. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!