Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, esetleg adnátok nekem...

Lányok, esetleg adnátok nekem egy részletes leírást arról, hogy ezekben a mostanság látott smink videókban miket és hogyan használnak?

Figyelt kérdés
tudjátok ahogy látszanak szépen hogy pl az arccsontnál sötétebb a smink homlok közepén és szem alatt is világosabb,hiába próbálom úgy csinálni nekem sosem sikerül olyan szépre, mindegy egyes részlet érdekelne hogy pl milyen ecsetet kell használni amivel jól fel lehet vinni az alapozót? mert nekem az is csíkos lesz vagy foltos, vagy hogy esetleg jobb e sminkszivaccsal? abból is melyik a jó fajta és hogy hol tudom ezeket megvenni?
2016. dec. 13. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A videokban altalaban mindent elmondanak ugyanilyen reszletesseggel.Miert nem keresel ra?

Tokeletes eredmeny eleresehez jo minosegu termekekkel erdemes dolgozni.

Alapozo felvetelere pedig szerintem a Beauty Blender a legjobb.De tenyleg a legjobb, ha megnezel egy ilyen videot, mert ott mindent elmagyaraznak.

Amugy konturozas es highlightolasrol beszelsz, ha jol vettem ki.

2016. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát az a baj hogy azokat a gyorsitott facebookos es instas videokat latom,ahol nem mondják,de azert koszonom ki fogom probalni:)
2016. dec. 18. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!