Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Krémes szemhéjfesték vagy a...

Krémes szemhéjfesték vagy a por állagú a jobb? Sminkesek milyet használnak?

Figyelt kérdés
Sminkesek milyet használnak?

2013. szept. 20. 20:04
 1/3 anonim válasza:
Ha szemhéjra csak úgy magában szemhéjport teszel fel, az sok esetben nem lesz túl élénk, vagy lepereg idővel.Ha pedig csak krémes állagú szemhélyfestéket teszel fel összecsomósodik a szemhélyadon 1 idő után. A trükk ebben az esetben annyi mindössze, hogy megfelelően elő kell készíteni a smink alapját, meg kell ágyazni neki. Alulra kerüljön valami krémes bázis, ez lehet szemceruza elmaszatolva,ugyan olyan színű krémes sz.festék, vagy valamilyen színezett szemhéjkrém, legvégső esetben korrektor vagy alapozó. Ha megvan a krémes ágyikó, akkor jöhet a szemhéjpor és ezzel már el is intézted, hogy egész nap meg se moccanjon a sminked. Nem lesz csíkos a szemhélyad és nincs elfolyt smink! Ennyi az egész.
2013. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azért találtam olyan krémes szemhéjfestéket ami egy magában fent marad egész nap :)
2013. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szemhéjalapozót kell használni, jó minőségűt, és akkor élénk lesz a szemhéjpúder is, nem pereg le, valamint a krémes sem csomósodik össze. MAC, ArtDeco vagy Urban Decay, ezek a legjobbak. Ezekre ha a legolcsóbb sz*rt rákened, az is ottmarad. Amúgy nekem van sminkes oklevelem több is, bár nem a szakmában dolgozok, azért értek hozzá. Én speciel a szemhéjpúdert jobban szeretem, de van néhány krémes is (Paint Pot, Color Tattoo).
2013. szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!