Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az Essence...

Mi a véleményetek az Essence - ről?

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Van pár jó termékük, de általánosságban nem jön be.
2016. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem, használok tőlük korrektort, szemceruzát, púdert és parfümöt. Előbbi 3 nálam vetekszik az Astorral stb-vel és a parfüm is jó az árához képest. Ami nagyon vacak szerintem, az a körömlakkjuk.
2016. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem, bár azért nem hasonlítható össze pl. a Catrice-el.
2016. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok oda érte, kb. 1-2 termékre tudnám mondani, hogy szuper, a többi elmegy vagy rossz.
2016. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, igazi tiniknek való, akiknek nincs pénzük profi kozmetikumokra. (Ha én sminkeltem volna magam kicsinek tuti vettem volna ilyeneket) Tehát olcsó, és ár érték arányban szerintem rendben van. Bár néha már olyan árban van,mint egy normálisabb márkájú kozmetikum,de sebaj.

Illetve szeretem a dizájnját, pl az idei karácsonyi*-*


Én kedvelem pl a szemhéjtust, mert nagyon fekete,mattos és tartós. Ritkán látok mélyfekete szemhéjtust.:)

De ettől függetlenül ezen kívül mást nem használok tőle.:) De attól még tetszik.

2016. dec. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lényeget leírták, ár-érték arányban végülis jó. Nem profi, de vannak jó termékeik. Hasonló kategória a DM SHE vagy a Rossmann Rival de Loop sminktermékek.
2016. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Imádom.

Nem profi,de jó:)

2016. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!