Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbelövés után megduzzadt a...

Fülbelövés után megduzzadt a fülem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
4 napja lett mindkét fülembe egy második lyuk lőve. Már akkor is a bal sokkal érzékenyebb volt, de mára bedagadt. Amióta kilőtték folyamatosan fáj. A kozmetikus mondta hogy többször fertőtletítsem, ha nagyon fáj akkor vegyem ki. Lefertőtlenítem naponta többször alkohollal, ma kamillateával is áttörölgettem, mert olvastam hogy az gyulladáscsökkenő. Mit csináljak még vele hogy elmúljon a duzzanat? Kivenni nem merem, félek hogy benőne. Előre is köszi a válaszokat.
2016. dec. 17. 21:27
 1/2 anonim válasza:
Én nekem már nagyon régóta ki van lőve és alkolohozd és tiszta kézzel forgasd. Ha nem jön be akkor vedd ki vagy fordulj orvoshoz. Bocs ha nem segítettem sokat. Nekem régen egy hajszál csavaradott rá, na az rémes volt. :-(
2016. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) azóta rendbe jött a fülem :) bedagadt, kivettem a fülbevalót, és egyik barátnőm adott egy kenőcsöt. Az szépen lehúzta a duzzanatot, és azóta nincs bedagadva :) remélem hogy már nem lesz vele gondom. Amúgy gondolkozom a helix piercingen, az mennyire fáj? Olvastam róla hogy az porcba megy, és lassabban gyógyul.
2016. dec. 26. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!