Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mit gondoltok illetve...

Ti mit gondoltok illetve csináltatnátok smink tetovállást?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A szemöldököm kivan tetováltatva és most meg gondolkodom a szemhéj és a száj kontúr teljes saírral tetoválláson.Egyszer nagyon szeretném egyszer meg teljesen elbizonytalanodom.Természetesen ha csináltatnám akkor csakis sminktetováló kozmetikussal akinek normális szalonja van és tud felmutatni referencia munkáit.
2016. dec. 18. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szemöldököm mindenképp meg akarom csináltatni, ha majd lehetséges lesz.
2016. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem a szemöldököm tetoválva van és nem bántam meg. :) De a szemhéj és a száj tetovállástól tartok.Lehet azért mert nem szoktam sminkelni magam, max csak szempilla spirált szoktam használni.
2016. dec. 18. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
A szemöldök tetoválással nincs bajom, de ezek a sminktetoválások valahogy nagyon nem jönnek be, olyat biztos, hogy soha nem csináltatnék. Meg nézegettem képeket, és igazából nem is tetszenek.
2016. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szemöldök természetes,hogy ott van az arcon mindig.De mi van,ha más sminket szeretnél,vagy nem akarod,hogy ott legyen.Ezek elég kényes területek és szerintem nem igazán éri meg.Bár sokszor jó lenne,ha nem kéne sminkelni magam,de inkább felkelek egy fél órával előbb,mint hogy ha akarnám,hogy természetes legyen az arcom,de nem lehet az.
2016. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Érdekes a válaszotok az utolsó kettőnek és elgondolkodtató.Végülis igazatok van abban hogy eltüntetni nem lehet és a természetesség így elveszik.Lehet, hogy mégsem fogom megcsináltatni mert alapból bizonytalan vagyok benne (szemöldök tetovállásnál nem voltak kétségeim).Másrészt tényleg nem szoktam sminkelni magam csak szempillaspirál és szájfény/szőlőzsír. Köszönöm a válaszokat. :)
2016. dec. 18. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szemöldök+ szájtetoválás már sok együtt.
2016. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!