Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemöldökceruzát...

Milyen szemöldökceruzát ajánlotok ami nem aranyáron kapható, de nem is kenődik el 2 mp után?

Figyelt kérdés
Soha nem használtam még, ezért kérném a tanácsotokat.
2016. dec. 19. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen árra gondoltál? :)
2016. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudim, hogy ő milyen árra gondolt, de én max 30-40 lejt (asszem kb. 2000-4000 ft) szeretnék költeni ilyesmire, úgyhogy ajánlhatna valaki nekem is (csak hogy ne tegyem fel én is a kérdést). És hogy egy kicsit segítsek a kérdezőnek is, nekem egy Aura márkájú van (amúgy erről még nem is hallottam, most néztem meg XD), és elég jó (csak ha nem zselézem le, estére minimálisan elkenődik, csak annyira, hogy ha reggel pl szögletesre csinálom a szélét, estére már nem annyira látszik), de már kezd elfogyni, és asszem dm-ből van, de már nem láttam. (Amúgy nem tudom, hogy ezzel végül is segítettem-e.:D)
2016. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En altalaban nem sajnalom a penzt sminkcuccokra, de viszont az essencenek van egy szemoldokceruzaja ami iszonyat jo, en azt nagyon ajanlom.
2016. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
en is az essence ceruzat ajanlom😊
2016. dec. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sleek is jó.
2016. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!