Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van e olyan karóra ami bizonyo...

Van e olyan karóra ami bizonyos időközönként jelez?

Figyelt kérdés

Mondjuk belállítom, hogy kétóránként jelezzen, ilyen ébresztő jelleggel, ha van mi a neve?

(Nem nagyon találtam jobb kategóriát:))


2016. dec. 19. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokban van visszaszámláló, amit lehet ismétlőre is állítani. Timer - így szokták hívni ezt a funkciót. Casio LCD órákban sokszor van.
2016. dec. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Okosóra

Jelez óránként ha beállítod

Vagy ha beállítod jelez h innod kell aludnod enned stb.. Mondjuk ez mar durva😂

De,en ajánlani tudom tegnap rendeltem egyet es kifejezeten hasznos (tellur u8)

2016. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.

Azt hiszem nekem elég egy sima, egészkor csipogó hatszáz forintos óra, mint amit az első írt, emlékszek azokra. Amire nekem kell arra jó :) vagy nem tudom mennyi lehet az ára.

Amúgy ami neked van, az sem egy ökör ára, ha jót néztem. 8-9000.

Neked melyik van, az analóg vagy a digi? Mert mindkettőt találtam ezzel a névvel. Az analóg mennyire okos?

2016. dec. 22. 18:23
 4/5 A kérdező kommentje:

(Ja, közben rájöttem, hogy nem is analóg, csak virtuálisan.. :))

Ezt akkor tölteni kell nap kint nap, mint egy telefont?

2016. dec. 22. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Az okosórák hamar lemerülnek, kb. naponta tölteni kell őket.

A sima visszaszámlálós órát bármilyen időközre állíthatod, akár másodperc pontosságra is.

2016. dec. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!