Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal lányok! Ti miből...

Fiatal lányok! Ti miből vásároltok ruhát? Úgy értem a szüleitek adnak pénzt rá bizonyos időközönként, vagy zsebpénzetekből? Ha pl. nincs mit felvenni egy buliba, vásárolni kellene új rucit, cipőt, akkor miből vásároltok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Apumtól kérek. Általában rögtön ad is, mindig azt mondja: "Ruha mindig szükség van" :)
2010. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is apumtól kérek.Egy kicsit akadékoskodik,hogy "minek az" ,de mindig ad.Persze néha rossz érzés,hogy már megint kérek,dehát....mint az előttem szóló írta "Ruhára mindig szükség van":)
2010. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Télen kérek, nyáron pedig dolgozok.
2010. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már igaz fősulira járok és mellette dolgozgatok is. De szégyen nem szégyen minden pénzem ruhára költöm. Általában megtervezem mire kell költenem kérek anyától valamennyit nekem van pénzem meg veszem ami kell és ha közbe jön munka meg marad pénz akkor azokat ruhára költöm mind. Néha szoktam kérni nagyobb összeget egy egy márkásabb drága darabra.
2010. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy anyummal veszek, vagy gyűjtök mert mindig énse kapok mert akkor már énis megértem, meg anyum is szól, hogy túlzás lesz, de ha tényleg megvan az ok, hogy miért kell akkor kapok persze reális keretek között, ilyen extrább ruhákat inkább saját pénzből veszek... :)
2010. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekem még buszra valót se adnak a szüleim, úgy hogy üzletelgetek jobbra-balra, aztán bevásárolok. :) 18/L
2010. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

Hát én kapok zsebpénzt is, abból is szoktam vásárolni, meg ha otthon mondom, hogy kérek egy kis pénzt, akkor azonnal adnak, akármire.:) Meg amennyit kérek, annyit adnak.

Nyáron nem szoktam dolgozni.

Jófejek a szüleim:)


16L

2010. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk nincs sok pénzünk, úgyhogy általában nem vásárolok ruhát, van pár lány rokonom (másodunokatesók), tőlük kapok 1-2 évente ruhákat, nekem adják, amiket már meguntak. Szerencsére jó ízlésük van :)
2010. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
78%
Egyetemre járok, és az ösztöndíjamból veszem a ruhát általában. Meg szülinapra, névnapra és karácsonyra is pénzt szoktam általában kapni, abból is sokszor ruhát veszek és/vagy könyvet. Anyu meg apu is szokott adni időnként pénzt, de nem sokat. Nem is várom el tőlük. Ja meg nővérem már dolgozik, így ő is meghív néha egy pólóra. :D
2010. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Ösztöndíjból én is, illetve "üzletelgetés" ahogy fentebb írta valaki, és persze kiegészítő kis jövedelem. :)
2010. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!