Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a szemöldök formázó szetteket? Két különböző színű port és egy áttetsző színű waxot tartalmaz, amit kinéztem.

Figyelt kérdés

Hova kerül a világosabb, hova a sötétebb szín? A waxot a porok előtt vagy után kell használni? És hogyan? Még sosem használtam ilyet.

Illetve jó lenne tudni, hogy nem rosszabb-e ez, mint a port és gélt is tartalmazó fajták? Mitől más a gél?

Bocsi, hogy ennyi kérdésem van :)


2016. dec. 20. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

2 szín ezekben általában, de én csak az egyiket szoktam használni, méghozzá azt amelyik jobban megy a haj-és szemöldökszínemhez. A két színt keverni (mármint úgy hogy ide világosabbat oda sötétebbet) szerintem nem érdemes, maximum úgy, hogy egyszerre viszed fel a kettőt ( azaz az ecsetet belemártod ebbe is abba is és egy kevert színt kapsz). A waxot általában utána szokták felvinni, hogy odafixálja a port illetve a szemöldökszőröket a helyén tartsa, de én láttam már olyat is aki előtte vitte fel hogy a por beleragadjon a waxba és ezáltal tartósabb, de szerintem úgy nem lehet természetes hatást elérni, de ezt neked kell kikísérletezni. :) Egyébként én eleinte olyat használtam amibe csak 2 szín volt (essence) és vettem mellé átlátszó szempilla és szemöldökzselét és azzal fixáltam, ilyen waxosat én még nem használtam. Amire most váltottam az a freedom makeup szemöldök pomade-je, brutálisan tartós! Olyan kis tégelyben van mint bármelyik másik szemhéjtus,az állaga is krémes, rengeteg árnyalatban kapható, viszont óvatosan kell vele bánni mert nagyon pigmentált és gyorsan tud szörnyella szemöldököt varázsolni! :D Ellenben nagyon kevés elég belőle és hihetetlen tartós, bármelyik way és zselé nélkül. :) Remélem segítettem, ha van valamilyen kérdésed írhatsz nyugodtan! :)

2016. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segítettél, főleg mert azóta is tanakodom, hogy végül milyet válasszak :D Lehet kipróbálom amit ajánlottál, sokkal egyszerűbbnek hangzik!
2016. dec. 29. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Olvass utána krémmánián, hogy a többiek mit mondanak :)

[link]

2016. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Saját tapasztalatom, hogy a waxot előbb érdemes, így ebbe tapad bele a poros cucc. Így elég tartós, nekem kibír egy napot. A szettek tartalmaznak egy pici ecsetet, egy kis fésűt is, szerintem először érdemes átfésülni, aztán wax, festés, ha úgy ítéled meg, újra átfésülöd.

Én is inkább egy színt használok most, hogy világosabb a hajam, de korábban úgy csináltam, hogy a világosabb ment a belső részre és a kitöltésre, a sötétebből pedig keveset használtam ugyan, de a külső részt emeltem ki picit.

Én a Nyx eyebrow cake nevű cuccot használom most, volt gél állagúm is. Kicsit gyorsabban fel lehet vinni, de szerintem picit kevésbé szálas és természetes.

Youtube-on vannak amúgy jó videók magyarul is, hogy érdemes szemöldököt festeni.

2017. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!