Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miss sporty eyebrow kit lejon...

Miss sporty eyebrow kit lejon mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemreg vettem egy miss sportys szemoldokfesto keszletet vagy nem tudom hogy mondjak magyarul. Es ilyen kicsit kremes allagu a sotet szin benne es felkentem szemoldokomre, jo is volt meg minden csak lejon. Hozzaerek es rajta marad a kezemen. Felek h a suliban megvaksrom a szemoldokom es a fel arcom barna lesz. Mit lehet ellene tenni?

2016. dec. 16. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél rá átlátszó szemöldökfixálót. Bár a jobb minőségű szemöldök formázókban van vax is hogy ilyen elkenődés ne forduljon elő.
2016. dec. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En mondjuk ezen tul lendulok ugy, hogy vagy lefixalom normalisan, vagy nem nyulkalok az arcomhoz, vagy nem festem ki magam...
2016. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak a krémes állagot használnám, nekem is lejönne, kell rá a por, +én a szemöldökfésűre szoktam fújni hajlakkot es azzal átmegyek rajata óvatosan.
2016. dec. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!