Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok válaszát várom: hogyan...

Lányok válaszát várom: hogyan tudok korrektort venni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok ugyan, de pattanások leplezéséhez úgy hallottam, működik. Segítsetek, abszolút nem vagyok jártas a témában. Hol keressem? Hogyan válasszak?

17f


2010. máj. 3. 14:33
 1/5 anonim válasza:
bemész egy DM vagy egy Rossman üzletbe és kéred az eladó segítségét.
2010. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérsz a barátnődtől, ő biztosan ad. :D

Ha nincs, akkor fogod magad és elmész egy Roosmann vagy DM üzletbe és kiválasztod a legjobban neked tetszőt. A korrektor után púderólnod is kell, erre inkább kőpúdert válassz. Ha nem tudod, milyen árnyalatú kell, akkor a nyakadon megnézheted, mennyire üt el a bőröd színétől. Arra ügyelj, hogy ne legyen maszk hatású, azzaz a körvonalai ne látszódjon, ezért gondosan, ecsettel simísd végig. Általában csak ez után jöhet maga a smink. Nagyon fontos, hogy az egész alapozási munkálat előtt hidratáló krémet használj! Bocsi, egy kicsit hosszú voltam... 15L :)

2010. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fiúnak smink? :O
2010. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia:)

a korrektort úgy válaszd, hogy a bőröd színével megegyezzen vagy max egy árnyalattal legyen világosabb:)

van ma már sokféle kiszerelésű korrektor: rúzs alakú, applikátoros, ecsetes (folyékony állagú):)

bármelyiket is választod, próbál jó minőségűt venni, nem kell feltétlen drágának lenni:)

nézd csak ebből a cikkből is sok mindent megtudsz:

[link]

vagy:

[link]

vaaaaaaagy:

[link]

így már tudsz keresgélni, de amúgy ha megkérdezel egy eladót biztosan segít:)

remélem segítettem:)

2010. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

pattanásokra a rúzskorrektort ajánlom(:

dm vagy rossmann.

2010. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!