Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna színű hajhoz milyen...

Barna színű hajhoz milyen smink és szájfény illik?

Figyelt kérdés
el szeretném tüntetni a pattanásaimat is és ha tudtok vmi jó féle korrektort és alapozót zsíros bőrre, akkor írjatok márkárt és típust. köszi F/15
2010. máj. 3. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
smink és szájfény? 15F? wtf?
2010. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
buzaa xD
2010. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
homáááár XD csend el a csajod cuccait:)
2010. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
a csajáét? ha homár? O.O szerintem inkább anyukádét csórd, a homiknak úgyis inkább az a stílus jön be :)
2010. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Most ez komolyan kérdezed ...:O F/15 ??? szájfény :O azér gondolkodjál sztem!!! homokos vagy???
2010. máj. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
uccsó vagyok.... még a is korrektor érdekesnek tartom de még nem is az amin fölháborodtam....hanem a szájfény bazz fiú létedre:O
2010. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

smink? szájfény?


a többi nem vészes, de ugye csak félreírtad?! :|

2010. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
58%
bikicsunáj
2010. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

a szájfényt még csajon sem szeretem. Szinte mindegyik egy csomót pakol magára, és olyan mintha csulás lenne. Rajtad nemtom hogy állna :D Hát attól függ, hogy milyen a hajad. Ha kicsit hosszabb, akkor kihúzott szem, és máris van egy fasza gothos beütésed. A pattanásra használj valami kenőcsöt. A neugranormon jól leszárítja, de lehet kapni tonikot is, az is szárít rajta. Vagy kozmetikus és ad tanácsot. Remélem kielégítő választ adtam. Nem érdekel hogy meleg vagy-e, vagy nem, nem lehetek benne biztos.


16f hetero

2010. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok, a korrektor helyett aludd ki magad, vagy szedj koffein tablettát, de ne rendszeresen. Ja és táplálkozz egészségesen! Nem lesz karikás a szemed, hidd el.
2010. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!