Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Parfümöt keresek! "Mandarin,...

Parfümöt keresek! "Mandarin, sárgadinnye kezdettel, ami később jázmin, frézia jegyekbe fordul át" Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Valaki, ötlet? Ilyen kölnim volt, snoopy-s (lovely blue). Ok, mondhatjátok gyerekparfümnek, de én akkor is imádom az illatát. :) A snoopy-ssal az a bajom, h túl hamar elmegy az illata, tartós parfüm pedig nincs belőle.
2010. máj. 3. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


ezekben a parfümökben van sárgadinnye,de kereshetsz más összetevőkkel is:


[link]

2010. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Avon újságba szokott lenni jázmin, frézia illatú.

Épp az előzőben néztem én is egyet.


Itt fel vannak sorolva az Avonos parfümök: [link]

Olvasd végig őket, hogy melyikbe találsz olyat ami neked kell, és rendeld meg egy újságból.

Pl: Simple Elements- Perfect Cotton EdT:frézia, mandarin, vízililiom.

vagy: Perceive parfüm-Orientális-virágos illat fréziával, körtével és pézsmával elegáns üvegbe zárva.


Vagy egy másik ötlet: vannak boltok ahol kimérős parfümöket lehet kapni, ott nagyon sok gyümölcsös virágos illattal lehet találkozni. keress fel egy olyat szerintem.


Remélem tudtam segíteni.

2010. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


ebben van jázmin és mandarin is

2010. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Viktor & Rolf Eau Mega :)
2010. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítettek :)
2010. máj. 3. 21:23
 6/10 A kérdező kommentje:
ja, esetleg tudja vki, h ilyen kimérős boltot hol találok debrecenben?
2010. máj. 3. 21:26
 7/10 anonim válasza:

Szia!

Ezek mind hasonlók szerintem:


Avon Just Play for Her EdT:

Citrusos illatkategória: citrusok levelei, kardamon, gyöngyvirág, fehér tea, frézia


Avon Make Me Smile EdT:

Citrusos illatkategória: mandarin, jázmin, tonkabab


Avon SUMMER WHITE EDT:

Virágos illatkategória. Friss és tiszta nyári illat, melyben a fehér grépfrút, a frézia és a narancsvirágolaj aromáit a jázmin és az orchidea érzéki jegyei ölelik körül. Az alapillatot a pézsma és a keleti szantálfa határozza meg.


Avon PASSION DANCE EDT:

Ciprusos illatkategória. Főleg növényi és gyümölcsös illatjegyekből áll, mint például grépfrút, papaja, vízililiom, jázmin, fekete nárcisz és fekete rózsa. Az alapillatban a borostyán, a moha és a pacsuli szenvedélyes akkordjai bontakoznak ki.


Anci

www.anciavon.lapunk.hu

2010. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát pl. a summer white biztos nem, ismerem. amit én keresek, elég édes, üde, olyan jellegzetes, nem csak "egy csokor virág", de köszi a választ! :)
2010. máj. 4. 13:54
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Nem azt mondtam, hogy az lesz az, de a frézia, a jázmin és a citrusos gyümölcs benne van. Az, hogy milyen összetételben és hogy mikor jönnek ki az illatjegyek, az változó lehet.

Azért ajánlottam ezeket, mert ha van lehetőséged megszagolni, hátha köztük találod, amit szeretnél..

Segíteni próbáltam volna, ha nem sikerült, sorry...

Anci

2010. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
meg is köszönöm a segítséged, végig is mentem egy páron ma délután! :)
2010. máj. 4. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!